Şanlıurfa'da 15 Temmuz Günü

Türkiye'nin gündemi olan 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü nedeniyle, Belediye Başkanları ve Valilik birçok ziyaretler, toplantılar, basın açıklamaları gerçekleştirdi.

Şanlıurfa'da 15 Temmuz Günü
15 Temmuz 2020 - 13:43

Şanlıurfa'da 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü anıldı. Valilik ve Belediye Başkanları tarafından yapılan ziyaretler ve basın açıklamaları şu şekildeydi:

Şanlıurfa Valisi Abdullah ERİN

DEMOKRASİ ZAFERİ

Demokrasi ve Milli iradeye sahip çıkan vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyor, tüm şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle yad ediyorum. 

Abdullah ERİN • Şanlıurfa ValisiZeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı

Şanlıurfa'da düzenlenecek #15Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri basın toplantısını gerçekleştirdik. Bugün hepimiz duyguluyuz, çok da gururluyuz. Sürece uygun şekilde planlanan programlara hep birlikte katılım sağlayacağız inşallah.

#15Temmuz şehidimiz Mustafa Direkli'nin ailesine ziyarette bulunduk. Yaşı küçük olsa da yüreğindeki vatan sevgisi büyük olan kahramanlarımızdan biri Mustafa kardeşimiz. O gece büyük cesaretle şehadete yürürken henüz 20 yaşındaydı. Allah ebeden razı olsun!

Mehmet Canpolat Haliliye Belediye Başkanı

15 Temmuz 2016’da milli iradeye sahip çıkmak için can pahasına mücadele veren kahramanları unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. #15TemmuzuUnutma #15Temmuz #15TemmuzMilliBirlikGünü

15 Temmuz Şehidimiz Mustafa Direkli'yi mezarı başında dualarla andık. #15TemmuzRuhu #15TemmuzuUnutma 

YORUMLAR

  • 0 Yorum