Platform Hakkında

Gelişmiş bir içerik platformu olarak "URFA YAZAR" Dijital Okur Yazarlık farkındalığını arttırmak için geliştirilen bir projedir. İnternet sitesine üye olarak içeriklerinizi yayınlayabilirsiniz. Yayınlanmak üzere gönderilen tüm içerikler Editörler tarafından kontrol edilerek yayınlanmaktadır.

URFA YAZAR'da içerikleriniz üzerinden para kazanabilirsiniz, yayınladığınız içerikler popülerlik seviyesine göre sizlere ücret olarak geri dönmektedir. Her üye maalesef bu özellikten faydalanamamaktadır, faydalanmak için " [email protected] " adresine iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz, ekip arkadaşlarımız sizlerle görüşme sağladıktan sonra bu özelliği aktif hale getirmektedir.

URFA YAZAR'da yayınlanan tüm reklamlar Yazar statüsünde olan üyelerle eşit şekilde paylaşılmaktadır. URFA YAZAR Dijital Okur Yazarlık farkındalığına dikkat çekmek için projelerine devam edecektir.

İnternet sitesinde yayınlanan içerikler yazarları tarafından sorumludur, diğer içerikler için UYAR/KALDIR sistemine tabi olup yukarıda belirtilen E-Posta adresi ile iletişime geçerek isteklerinizi iletebilirsiniz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz...