Togg, “LinkedIn En İyi Startup’lar” listesinde zirvede

Togg, hızla büyüyen yeni şirketlerin belirlenmesi ve en iyi yeteneklerin işe alınması amacıyla hazırlanan “LinkedIn...

Togg, “LinkedIn En İyi Startup’lar” listesinde zirvede

togg linkedin en iyi startuplar listesinde zirvede ghqk

Togg, hızla büyüyen yeni şirketlerin belirlenmesi ve en iyi yeteneklerin işe alınması amacıyla hazırlanan “LinkedIn En İyi Startuplar 2023” listesinde birinci sırada yer aldı.

Togg’dan yapılan açıklamaya göre, “Bir otomobilden fazlası” hedefiyle çıktığı yolculukta farklı sektörlerden iş ortaklarıyla birlikte mobilitenin geleceğini inşa eden marka, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’deki şirketler arasındaki sıralama, “istihdam artışı”, “şirketle ve mevcut çalışanlarla etkileşim”, “iş ilgisi” ve “en iyi yetenekleri çekme” kriterlerine göre oluşturuldu.

Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Togg İcra Kurulu Başkanı (CEO) Gürcan Karakaş, “LinkedIn En İyi Startup’lar 2023” listesine başarıyla dahil edilmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Karakaş şunları söyledi:

“Yenilik yapma, büyüme ve alanında en iyileri ekibimize katma kararlılığımızın meyvelerini toplamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana insan ve güven odaklı bir kurum kültürüyle gelişiyoruz. Büyürken Akıllı cihazımız T10X, dijital deneyim platformumuz Trumore, temiz enerji çözümlerimiz Trugo ve Siro ile oluşturduğumuz değer ağıyla şirketimiz “Yeniliğe ve öğrenmeye açık, duygusal istikrara ve entelektüel sermayeye sahip çalışanlarımızdan güç alıyoruz, insanlarla olumlu iletişim kurmayı tercih ederler. Başarımızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarıma teşekkür ediyorum. Her zaman daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: AA