Başkan Canpolat, Şanlıurfa halkı her zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındadır

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 31 Mart Mahalli İdareler seçim çalışmaları kapsamında Ulubatlı Mahallesinde düzenlenen programda, “her zaman için Haliliye halkı, Şanlıurfa halkı bizim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti yanında durdular. Dün, bugün inşallah yarın da bundan hiç şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Başkan Canpolat, Şanlıurfa halkı her zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındadır
Başkan Mehmet Canpolat, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile birlikte Ulubatlı Mahallesinde Ebul Vefa Derneği tarafından organize edilen programa katıldı. Mahalle sakinleriyle buluşmasında Başkan Canpolat, vatandaşlarla sohbet edip, fotoğraf çektirdi. Ebul Vefa Derneği Başkanı Abdülkadir Poyraz’ın da katıldığı programda konuşan Başkan Canpolat, Şanlıurfa halkının her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Partinin yanında durduğunun altını çizerek, “Allah’a hamdolsun ne kadar hamd etsek azdır. Neden, çünkü her zaman için Haliliye halkı, Şanlıurfa halkı bizim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti yanında durdular. Dün, bugün inşallah yarın da bundan hiç şüphemiz yok. Bizler ak hizmetkârlar olarak sizlerin hizmetkârları olarak AK Parti eşittir hizmet demek, hizmet denilince belediyecilikte Türkiye’de, dünyada bu işin lideri, sembolü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan geliyor. Bizler de onun buradaki, Urfa’daki neferleri olarak sizlerin emrinde ve hizmetinde çalışma gayreti içerisindeyiz. Ama biz gücümüzü sizden alıyoruz, siz değerli halktan alıyoruz. Ne diyoruz işimiz hizmet ama gücümüz de millet. Millet deyince milletin kurduğu bir parti var oda AK Parti, milletin partisi yine milletin lideri ümmetin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Bir beş yıllık süreç çerçevesi içerisinde sizlerin hizmetinde olduk. Haliliye 32 merkez mahallesi, 138 kırsal mahallesi başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül olmak üzere bizlerde Haliliye Belediyesi olarak sizlere hizmet etmenin gayreti içersinde olduk. İyi gününüzde, kötü gününüzde her zaman emrinizde ve yanınızda olduk. Bize düşen bu, ama hizmet noktasında da Allah’a hamdolsun her mahallemizde gerek asfaltııyla gerek parkesi ile gerek kaldırımıyla, temizliğiyle ve bilimum birçok kültür merkezi olsun sanat merkezleri olsun ve belediyenin birçok tesisleri birlikte yanınızda ve hizmetinizde olduk ve olmaya devam edeceğiz. 31 Mart günü içinde önce Allah’a sonra sizlere güveniyor ve inanıyoruz. İnşallah 31 Mart günü hep birlikte böyle evlere sığmayan coşkulu bir kalabalık ver 31 Mart günü hem Ak Parti ye hem biz adaylara sahip çıkacağınıza inancımız tamdır, buna inanıyor buna güveniyoruz çok çok teşekkür ediyorum sağ olun varolun” ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı’da, konuşmasında, “Bugünden sonra yükümüzü daha fazla olduğunun farkındayız” ifadelerini kullanarak, şunları kaydetti:
“Bu sevgiye layık olabilmek için daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Allah razı olsun bu alanda oturan, gelen, misafirlerimizin hepsinin birer Mehmet Canpolat, birer Zeynel Abidin Beyazgül’müş gibi çalışacaklarına şüphemiz yoktur. Biz de o sorumlulukla, o bilinçle her gün kapı kapı dolaşacağımıza emin olun son güne kadar. Cumhurbaşkanımızın yüzünde tebessüm olabilmek adına, 31 Mart akşamı cumhurbaşkanımızın yüzünde tebessüm olabilmek adına hep birlikte çalışacağız. Hepinize Allah’a emanet ediyorum, ayaklarınıza sağlık sağ olun varolun.”

Konuşmaların ardından Başkan Canpolat, vatandaşlarla sohbet edip, hatıra fotoğrafçı çektirdi.