eCloud Yazılım Teknolojileri ve Metaverse Uygulama ve Geliştirme Derneği'nden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Türkiye'nin yenilikçi teknoloji şirketlerinden eCloud Yazılım Teknolojileri ve Metaverse Uygulama ve Geliştirme Derneği'nin kurucusu ve CEO'su olan Muhammet POLAT, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

eCloud Yazılım Teknolojileri ve Metaverse Uygulama ve Geliştirme Derneği'nden 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

İşçi ve emekçilerin alın teri ve emekleriyle ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunduğunu belirten Muhammet Polat, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın, dünya genelinde işçi ve emekçilerin haklarını, dayanışmasını ve mücadelesini temsil ettiğini ifade etti.

eCloud Yazılım Teknolojileri ve Metaverse Uygulama ve Geliştirme Derneği olarak, çalışanların haklarını ve refahını önemseyen bir iş anlayışına sahip olduklarını dile getiren Polat, adil ücret, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı, kariyer gelişimi gibi konularda üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye özen gösterdiklerini vurguladı.

Ayrıca, teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde, işçi ve emekçilerin becerilerini ve yeteneklerini geliştirmelerine katkı sağlamak amacıyla eğitim ve sertifika programları düzenlediklerini belirten Polat, bu sayede iş gücünün gelecekteki ihtiyaçlara uyum sağlamasına yardımcı olmayı hedeflediklerini kaydetti.

1 Mayıs İşçi Bayramı'nın, işçi ve emekçilerin mücadelesine ışık tutan, dayanışma ve birlik ruhunu pekiştiren önemli bir gün olduğunu vurgulayan Polat, tüm işçi ve emekçilerin bu anlamlı gününü kutladı.