Yalçınkaya: "Akçakale esnafı ilçenin her şeyidir"

Semt pazarı ve sanayi esnafını ziyaret eden Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ilçenin çehresini değiştirmek için çalıştıklarını belirtti.

Yalçınkaya: "Akçakale esnafı ilçenin her şeyidir"
31 Temmuz 2021 - 12:01
Reklam

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya esnaf ve vatandaş buluşmalarını sürdürüyor. Yalçınkaya, esnafın talep ve önerilerini dinledi. Esnafa çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler veren Yalçınkaya esnafın önemine dikkat çekerek, “Akçakale esnafı ilçenin her şeyi. Burayı ayakta turan esnaftır. Bizim çok değerliler. Ben de esnafımızın değerini biliyorum. Daha çok iş yapmaları, daha çok kazanmaları, Akçakale’ye hizmet etmeleri için biz de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Sanayi bölgesinin yeni görünümüne kavuşacağı mesajını veren Yalçınkaya şöyle konuştu:

“Akçakale’nin şehir olmasını için çalışıyoruz. Sanayisini, yollarını, içme suyunu, doğalgazını da… Gece gündüz demeden bu kardeşlerimize hizmet için çalışıyoruz. İnanıyorum ki yakın bir zamanda hem sanayinin, hem anayolun çehresi değişecek. Ümidim o dur ki; buraya bir organize sanayi bölgesi kazandıracağız. Onun yanında da küçük sanayiyi yeni baştan imar ve inşa edeceğiz. Daha büyük ve daha güzelini yapacağız. İnşallah Akçakale’ye layık işler yapılacak. Biraz zamana ihtiyacımız var. Canla başla çalışıyoruz.”

URFA YAZAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum