Transferde son gün

Futbolda 5 Ocak'ta başlayan ara transfer dönemi, bugün sona erecek.

Transferde son gün
01 Şubat 2021 - 12:39
Reklam

Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı karar sonucunda, 5 Ocak’ta başlayan ara transfer dönemi bu gece sona eriyor. TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Şanlıurfaspor, ara transfer döneminde 7 futbolcu kadrosuna kattı. 3. Lig’de mücadele eden Karaköprü Belediyespor da, 5 futbolcuyla sözleşme imzalamıştı.

YETİM: “GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ OYUNCULAR VAR”

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, URFA YAZAR’ya yaptığı açıklamada, transferin son gününde de görüşme yaptıkları oyuncuların olduğunu söyledi.

Teknik Direktör Cüneyt Biçer’in raporu doğrultusunda bazı oyuncularla görüşme halinde olduklarını vurgulayan Yetim, “Bugün görüştüğümüz oyuncu veya oyuncularla anlaşma sağlayabilirsek, transferin son gününde de takıma yeni oyuncular takviye etmiş olacağız. Amacımız; ikinci yarı için daha güçlü bir kadro oluşturup, alacağımız başarılı sonuçlarla ligde kalmaktır” dedi.

URFASPOR KİMLERİ TRANSFER ETTİ?

Bu arada Şanlıurfaspor, ara transfer döneminde Can Erdem, Cihan Can, Recep Gül, Mustafa Çakır, Muhammet Raşit Yöndem, Muhammed Ali Kurt ve Hüseyin Cihan Avcu ile sözleşme imzaladı.

KARAKÖPRÜ 5 OYUNCUYLA SÖZLEŞME İMZALADI

Öte yandan Karaköprü Belediyespor ise, ara transfer döneminde Mardin Fosfatspor'dan Şanlıurfalı kaleci Ebubekir Elihoş, Utaş Uşakspor'dan Uğur Durmuş, Yalovaspor'dan Alperen Topçular, Mamakspor FK'dan Rahmi Muhammet Akyazı ile Şile Yıldızspor'dan Mehmet Demirözü’nü kadrosuna katmıştı.

URFA YAZAR


YORUMLAR

  • 0 Yorum