Önümüzdeki Günlerde Hangi Altcoinler Kazanç Sağlar?

Önümüzdeki günlerde, birtakım altcoinler için yükseliş görünümü dikkat çekiyor. İşte analistlere nazaran teknik datalarından ötürü...

Önümüzdeki Günlerde Hangi Altcoinler Kazanç Sağlar?

Önümüzdeki günlerde, birtakım altcoinler için yükseliş görünümü dikkat çekiyor. İşte analistlere nazaran teknik datalarından ötürü yükselişi mümkün olan altcoinler…

Yükseliş beklenen altcoinler ortasında Litecoin var

Analist Valdrin Tahiri’ye nazaran LTC’nin günlük vakit çerçevesinin tahlili, birkaç faktör tarafından desteklenen fiyatı için olumlu bir varsayım öneriyor. Birinci olarak, fiyat, 18 Nisan’dan beri mevcut olan ve bir evvelki düzeltmenin tamamlandığını gösteren azalan direnç çizgisinden çıktı. Bu kırılmadan evvel 8 Mayıs’ta 0,618 Fibonacci geri çekilme dayanak düzeyini geri alan güçlü bir sıçrama yaşandı. Fibonacci geri çekilme düzeylerinin ardındaki prensip, bir istikamette kıymetli bir fiyat hareketinden sonra, fiyatın özgün tarafında devam etmeden evvel geri çekileceğini yahut kısmen evvelki bir fiyat düzeyine geri döneceğini göstermektedir.

onumuzdeki gunlerde hangi altcoinler kazanc saglar 0

0,618 Fib düzeyi, düzeltmeler sırasında çoğunlukla taban olarak hareket eder. Münasebetiyle, bu düzeyin geri kazanılması da evvelki düzeltmenin sona erdiğine dair güçlü bir işaret. İkinci olarak, LTC A-B-C yapısı olarak bilinen bir düzeltme formasyonunu tamamladı. Bu da düzeltmenin sona erdiği ve yeni bir üst istikametli hareketin başladığı inancını güçlendirmektedir. Analiste nazaran günlük vakit dilimine emsal formda, kısa vadeli altı saatlik vakit dilimi de artışın devam edeceğini gösteriyor. Bunun ana nedeni, Elliott Dalga teorisi göz önüne alındığında karşımıza çıkan dalga sayısıdır.

Teknik analistler Elliott Dalga teorisini, bir trendin istikametini belirlemelerine yardımcı olan tekrar eden uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini tanımlamak için bir araç olarak kullanırlar. LTC fiyatı, 8 Mayıs’ta üstte bahsedilen sıçramadan bu yana beş dalgalı bir artışa başladı. Şayet öyleyse, şu anda bu üst istikametli hareketin beşinci ve son dalgasında yer almakta. Analiste nazaran, bu hareketin tepesi için en muhtemel maksat 102 dolar.

onumuzdeki gunlerde hangi altcoinler kazanc saglar 1 q7YOhpfv

RPL için yüzde 60’lık yükseliş beklentisi

Diğer yandan, analist Lockridge Okoth’a nazaran Rocket Pool (RPL) fiyatı yükselme mümkünlüğü sergiliyor. Analiste nazaran Rocket Pool (RPL) fiyatı, bir üçgen içinde aylarca süren konsolidasyonun akabinde bir kırılmaya hazırlanıyor. Bu teknik oluşum, tam hareketin orta noktasında bir kararsızlık devrini temsil eden flama ile bir devam öngörüyor. Fiyat, geniş başlayan ve formasyon geliştikçe bir noktaya yakınsayan küçük bir simetrik üçgen tarafından tutulmakta. Lakin analiste nazaran yükseliş durumunda yüzde 60’lık bir paha çıkarı mümkün ve RPL’de 78.8 dolar gayesine uzatılabilir.

onumuzdeki gunlerde hangi altcoinler kazanc saglar 2 jjJjKsBg

Ayrıca Santiment dataları, Rocket Pool ağında övgüye bedel bir büyüme olduğunu gösteriyor. Bilhassa, ağ bir aydan kısa bir mühlet içinde yüzde 70 üzere şaşırtan bir artış gösterdi. Bu bağlamda ağ büyümesi, ağda günlük olarak oluşturulan yeni adreslerin sayısını tanımlar. Vakit içinde kullanıcı benimsemesini gösterir. Projenin ne vakit ivme kazandığını yahut kaybettiğini belirlemek için kullanılabilir.

onumuzdeki gunlerde hangi altcoinler kazanc saglar 3 quJ1C6YY

Popüler altcoinler ortasındaki HBAR için yüzde 15’lik ralli mümkünlüğü var

Yine analist Okoth’a nazaran Hedera, yüzde 15’lik bir ralli gerçekleştirme mümkünlüğü sergiliyor. Analiste nazaran Hedera Hashgraph (HBAR) fiyatı, yükselen bir ivmenin göstergeleriyle bir ralli için hazırlanıyor. Hedera Hashgraph (HBAR) fiyatı, Google merkezindeki toplantı haberlerinin akabinde sıçradı. Hedera’nın kurul üyeleri; staking, mülkün tokenizasyonu ve staking mükafatlarına yönlendirilen süreç fiyatlarını tartıştı. Gelişme etrafındaki sohbet ve heyecan devam ettikçe, Hedera fiyatı toplumsal hakimiyetten yararlandı. Bu da HBAR’ın dayanağı 0,049 dolarda sağlamlaştırmasına neden oldu.

onumuzdeki gunlerde hangi altcoinler kazanc saglar 4 3Pm6GcaD

Mevcut 0,050 dolarlık fiyatın üzerinde alım baskısının artması, Hedera fiyatının 50 günlük EMA’yı 0,055 dolarda etiketlediğine işaret edebilir. Bu barikatın dayanağa dönüşmesi, HBAR’ın yüzde 15’lik bir tırmanışı tamamlamasının ve 0,057 dolarlık güçlü mahzurla yüzleşmesinin önünü açabilir. Analiste nazaran Hedera fiyatı, en son Nisan ayı başında test edilen 0,078 dolardan evvel, 100 ve 200 günlük EMA nedeniyle 0,058 ve 0,063 dolar düzeylerindeki dirençleri ziyaret edebilir.

INJ, önümüzdeki günlerde devasa yükseliş sergileyebilir

Son olarak yakın tarihli bir tahlilde Kaleo, INJ/BTC paritesi için diyagonal bir direncin potansiyel olarak başarılı bir formda yine test edildiğine dikkat çekti. Böylelikle, altcoinin Bitcoin karşısında artan gücüne işaret etti. Açıklamasına nazaran bu altcoinde uzun durumda. Daha sonra, 0,0003031 BTC (8,23 dolar) doruğuna ulaşan bir rallinin akabinde hafif bir konsolidasyonun olabileceğini iddia ederek perspektifini güncelledi. “Yükselişe devam etmeden evvel burada bir ölçü birikim görmek sürpriz olmaz,” diye ekledi.

https://twitter.com/CryptoKaleo/status/1664447304533786624

Kaleo ayrıyeten Injective’in ABD Doları karşısındaki performansına ait optimistliğini lisana getirdi. INJ/USD paritesinin çapraz direncini kırdıktan sonra büyümeye hazır göründüğünü ve daha sonra bunu bir takviye olarak tekrar test ettiğini belirtti. “INJ/USD grafiği de şahane görünüyor” diyerek inancının altını çizdi.