Johnny Depp, Amber Heard’ın kendisine ödeyeceği 8 milyon dolardan vazgeçebilir

Johnny Depp ve Amber Heard ortasında haftalar mühlet dava sonucunda 7 kişilik heyet heyeti, Heard’e...

Johnny Depp, Amber Heard’ın kendisine ödeyeceği 8 milyon dolardan vazgeçebilir

Johnny Depp ve Amber Heard ortasında haftalar mühlet dava sonucunda 7 kişilik heyet heyeti, Heard’e iftiralarında ötürü 50 milyon dolarlık dava açan Johnny Depp’i haklı buldu. Heyet, Heard’ün hareketlerinin makûs niyet taşıdığını da belirterek Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine de karar verdi.

İDDİALARI REDDETTİLER

Davanın akabinde sonra Depp’in avukatları Camille Vasquez ve Benjamin Chew, Amber Heard’in Depp hakkındaki savlarını karşılık vermek için TODAY, Good Morning Amerika ve davayı kesintisiz canlı yayınlayan Law and Crime programlarına katıldı. Avukatlar, Amber Heard’ın Johnny Depp’ten daha güçlü ve tanınan olduğu, mahkeme heyet heyetinin kendisini sevmediği ve heyetin toplumsal medyadan etkilendiği için davayı kaybettiği tezlerinin katiyetle gerçek dışı olduğunu söyledi.

8 MİLYON DOLARLIK TAZMİNATTAN VAZGEÇİLEBİLİR

Amber Heard’ün avukatı ünlü oyuncunun 15 milyon dolar tazminatı ödemeye gücünün yetmeyeceğini ve üst mahkemeye başvuracağını söyledi.

Johnny Depp’in avukatları, Depp’in Heard’ın kendisine ödemesi gereken 8 milyon dolarlık tazminattan vazgeçebileceğini ima etti. Hususla ilgili avukatlar, “Dava muhakkak para ile alakalı değildi, mutlaka Depp’in saygınlığı ile ilgiliydi. Karar sonrası Depp, kaybolan saygınlığını geri kazandı.” dedi.