Ekinci, çocuklara oyuncak dağıttı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ramazan Bayramı’nda salıncaktan düşüp yaralanan çocukları ziyarette bulundu. Ekinci, çocuklar için salıncak yapılacağının sözünü verdi.

Ekinci, çocuklara oyuncak dağıttı
18 Mayıs 2021 - 17:41
Reklam

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Ramanan Bayramı'nın 1. gününde talihsiz bir kaza yaşanmıştı. İlçeye bağlı kırsal El beğendi Mahallesi'nde salıncağa binen 8 çocuk, salıncağın kopması ile yere düşüp yaralandı. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci de, bugün çocukları ziyaret etti. Aydoğan Ailesi ile görüşen Ekinci, yaralanan çocuklara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ekinci yaralanan çocuklara da salıncak sözü verdi.

Yaralanan çocuklardan Medine Aydoğan, "Babam bize salıncak yaptı. Kardeşlerim ve komşu çocuklarla salıncakta oynarken bu kaza oldu. Kardeşlerim ve komşumuzun çocukları yaralanmıştı. Belediye Başkanımız Salih Ekinci bizi ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bize salıncak sözü verdi. Kendilerine çok teşekkür ederim" dedi.

Mustafa Aydoğan da, kaza gününü anlatarak, çok korktuklarını ifade etti. Kendilerini ziyaret eden ve salıncak sözü veren Ekinci'ye teşekkür etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, böylesi talihsiz bir kaza için üzüldüğünü belirterek, çocuklara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Çocuklara oyuncak ta dağıtan Ekinci, kısa zaman içinde çocuklara salıncak yapacaklarını sözünü verdi.

URFA YAZAR


YORUMLAR

  • 0 Yorum