CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İZLE | Camdaki Kız 81. son bölüme Hayri’nin ölümü damga vurdu! İşte Camdaki kız final fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son kısım tek modül yayınlandı. Takımında Burcu Biricik, İhtilal Yakut, Cihangir Ceyhan, Feri...

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İZLE | Camdaki Kız 81. son bölüme Hayri’nin ölümü damga vurdu! İşte Camdaki kız final fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son kısım tek modül yayınlandı. Takımında Burcu Biricik, İhtilal Yakut, Cihangir Ceyhan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Işık Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in yer aldığı Camdaki Kız’ın bu haftaki son kısmında terk edilmiş olmayı hazmedemeyen Nalan, kendisini dış dünyaya kapatırken, Billur’un bebek haberi Konağı bayram yerine çevirdi. Hayri’nin öldürüldüğü son kısım sonrası Camdaki Kız’ın yayınlanan 82. kısım fragmanında Nalan ve Sedat’ın tekrar evlenmesi dikkat çekti.

CAMDAKİ KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

8 Haziran Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni kısımda Laz Kızı, Hayri’nin Türkan’dan 2 yıl evvel boşandığını öğrendikten sonra Hayri’ye çok öfkelenir ve gözünü karartıp onun karşısına çıkar.

Billur, aldığı habere çok sevinirken; kendini konuta kapatan Nalan için de çok endişelenmektedir. Hayri, Nalan’ı terapiye götürmek için ikna etmeye çalışır. Nalan, Hayri’nin itirafının akabinde kendisini konuta kapatır ve depresyona girmiştir. Nalan, ruh sıhhatini kaybedince Hayri için daha da değersizdir. Sedat, Nalan’ı psikiyatri merkezi önünde görür ve ona ne olduğunu merak eder. Nalan’ın bitkin ve mutsuz olan hali Sedat’ı derinden sarsar. Nalan’a ne olduğunu öğrenmek için harekete geçen Sedat, ne yapacak? Hayri, Nalan’ı doktora götürmek için ısrar eder. Nalan ise Hayri’nin söylediklerine inanmaz ve Laz Kızı’nı sevdiğini söyler. Hayri, Laz Kızı’nı sevmediğini ve ağabeylerinin peşinde olduğunu söyler. Lakin Nalan, Hayri’ye inanmaz. Öbür Taraftan Hayri, Nalan’ı terapiye gitmeye ikna edebilecek mi?
Laz Kızı’na boşanacağının kelamını veren Hayri köşeye sıkışmıştır ve Türkan’ı da ikna ederek soluğu Nalan’ın yanında alır. Nalan’la vedalaşmak isteyen Hayri, Nalan’ın sevgisi ve aşkıyla karşı karşıyadır. Nalan, tüm kabahatin kendisinde olduğunu ve Hayri’yi ne kadar çok sevdiğini itiraf eder. Türkan, Hayri’nin yanlış yolda olduğunun farkında olsa da bir şey yapamaz. Hayri, Türkan’la ve çocuklarla vedalaşarak konuttan eşyalarını alıp çıkar. Türkan, gözyaşları içinde Hayri’ye veda eder. Hayri ise çocukları ve Nalan’ı Türkan’a emanet eder. Laz Kızı, Hayri’nin daha evvel boşandığını öğrendikten sonra Hayri’ye çok öfkelenir ve gözünü karartıp onun karşısına çıkar. Türkan, yerde yatan Hayri’yi görünce feryat ediyor. Laz Kızı, karakolun önüne otomobilini çekip teslim olmaya giderken Türkan, Hayri’nin yaşaması için çırpınıyor. Hayri, ölecek mi?

CAMDAKİ KIZ FİNAL KISMI FRAGMANI YAYINLANDI

Camdaki Kız 82. Kısım Final Fragmanı yayınlandı! Nalan farklı bir sayfa açıyor!

Hayri, Laz Kızı tarafından öldürülüyor. Türkan ile Nalan Hayri’nin acısını yaşıyor. Sedat, Nalan’dan yeni bir talih daha istiyor. Nalan, Sedat’a bir baht daha veriyor ve apayrı bir kıssa başlıyor!

Camdaki Kız yeni kısımlarıyla perşembe saat 20.00’da Kanal D’de!