Yalı Çapkını dizisi sezonu sosyal medya rekoru ile tamamlıyor!

2 CsaHaber.com / Detay – Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, Star TV’de Cuma akşamı...

Yalı Çapkını dizisi sezonu sosyal medya rekoru ile tamamlıyor!
2

CsaHaber.com / Detay – Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, Star TV’de Cuma akşamı yayınlanan ‘Yalıçapkını’ dizisinde rol aldı. İki genç oyuncunun başarılı eşleşmesi, hikayenin gücü ve geri kalan oyuncu kadrosunun muhteşem performansları ile birleşince Kingfisher dizisi, sezonun en başarılı projesi olarak kayıtlara geçiyor.

Başlangıcından bu yana milyonlarca izleyiciyi kendine bağlayan bu dizi, uzun yıllardır reyting sorunu yaşayan Star TV’de reytingleri de tavan yaptı. Gaziantep’te başlayıp İstanbul’da devam eden yapım, çift haneli reytingler ve sosyal medyada büyük bir atılımla 2022-2023 sezonuna damgasını vurdu.

Yalıçapkını ilk bölümden itibaren takip eden milyonlarca izleyici, 35 bölümlük macera boyunca çok farklı duygular yaşadı. Sezon finali de yapacak olan dizinin 36. bölümü 9 Haziran Cuma günü yayınlanacak ve herkes merakla bekliyor.

Kingfisher dizisi sosyal medyada da iyi gidiyor. Adba TV’nin yaptığı “En Sevilen Diziler” araştırmasında sonuçlar çok iyi oldu ve 29 Mayıs – 4 Haziran haftası yine Kingfisher birinci oldu. Rakiplerinden hiçbirinin erişemediği bir dizi mesajla Kingfisher serisi, ilk sezonu sona ererken iyi bir sosyal medya etkileşimi yaşadı.

Geçen hafta sosyal medyanın en çok takip edilen dizisi Kingfisher, en yakın rakibi Adım Farah’ın neredeyse üç katı olan 111 bin 300 mesaj aldı. Adım Farah dizisinin 38 bin 100 mesajla ikinci, son karar ise Gülcemal dizisinin 25 bin 500 mesajla üçüncü olduğunu görüyoruz.

Reytinglerde çift haneli puanlar alan Kingfishers, Cuma akşamı sezonun büyük bölümünü 1. sırada bitirirken, AB ve ABC1 kategorilerinde kızılcık şerbeti galibiyetlerini şimdilik engelleyemedi. Ancak son zamanlarda üstünlüğü yeniden ele geçiren Kingfisher, sezonun en yüksek reytingli programı olarak bir hit oldu.

Şunlar da hoşunuza gidebilir