“Kral” geri dönüyor! Burak Yılmaz’dan Süper Lig devini şaşkına çeviren teklif

Yeni dönemde az maliyetli lakin savlı bir grup kurmak için planlamalarını yapan Beşiktaş‘ta sürpriz bir...

“Kral” geri dönüyor! Burak Yılmaz’dan Süper Lig devini şaşkına çeviren teklif

Yeni dönemde az maliyetli lakin savlı bir grup kurmak için planlamalarını yapan Beşiktaş‘ta sürpriz bir gelişme yaşandı. Lille’e veda eden Burak Yılmaz, siyah-beyazlılara ileti yolladı.

“YILLIK FİYATI SİZ BELİRLEYİN”

Türkiye Gazetesi’nin haberine nazaran, Futbolu siyah beyazlı kulüpte bırakmayı hedefleyen 36 yaşındaki golcü, daha sonra da Beşiktaş‘a teknik adam olarak hizmet vermeye devam etmek istiyor. Beşiktaş kongre üyesi de olan yıldız oyuncu, kendisinin tercih edilmesinin ekonomik olarak da avantajlı olacağını iletti. Cenk Tosun üzere üçüncü sefer Beşiktaş’a dönmek isteyen Burak Yılmaz “Yıllık fiyatı siz belirleyin” dedi. Bu farklı teklif üzerine Cenk Tosun’la yapılan görüşmeler beklemeye alındı. Valerien Ismael ile yapılacak görüşmenin akabinde son karar verilecek.

CENK TOSUN ÖNEMLİ SAKATLIKLAR YAŞADI

Beşiktaş’a dönmek isteyen Cenk Tosun son üç dönemde fazla forma talihi bulamamış olmasına karşın çok sayıda sakatlık yaşamış olmasıyla dikkat çekiyor. Yıldız oyuncu son üç dönemde üç önemli sakatlık geçirdi ve toplamda 508 gün alanlardan uzak kaldı. Burak Yılmaz ise daima forma bahtı buldu ve yalnızca 54 gün alanlardan uzak kalmasına yol açacak bir sakatlık yaşadı.