Başkan Ekinci'den Viranşehirlilere uyarı geldi

Şanlıurfa’da en çok korona virüsünün görüldüğü ilçe olan Viranşehir’in Belediye Başkanı Salih Ekinci, piknikçileri korona virüsüne karşı uyardı.

Başkan Ekinci'den Viranşehirlilere uyarı geldi
11 Haziran 2020 - 12:02

Şanlıurfa’da en çok korona virüsünün görüldüğü ilçe olan Viranşehir’in Belediye Başkanı Salih Ekinci, piknikçileri korona virüsüne karşı uyardı.Coronavirus tedbirleri kapsamında geçici süreyle kapanan piknik ve mesire yerleri, normalleşme sürecine doğru gidişle birlikte tekrar halka açıldı.

Viranşehir Belediye temizlik ve park bahçe  ekipleri, sulutepe göletti mesire ve piknik alnını hazır hale getirmek için çalışma başlattı. Ekipler, Sulepe Göleti piknik ve mesire alanında çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması yaptı. Belediye Başkanı Salih Ekinci  piknikcileri Koronavirüs uyarasında bulundu.

Vatandaşların zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamasını isteyen Ekinci, maske  takılması, sosyal mesafe ve temizlik kuralarına uymalarını istedi. Belediye olarak tüm park ve mesire alanları temizleterek vatandaşların hizmetine hazır hale getirdiklerini anlatan Ekinci, halka hizmet için yoğun gayret gösterdiklerini kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum