PEPE De Var: İste Son Haftada Loser Altcoinler

Kripto para dünyasında altcoinler fiyat volatilitesi ile gündemde. Bilhassa Bitcoin’in fiyat hareketini takip ediyorlar. BTC...

PEPE De Var: İste Son Haftada Loser Altcoinler

Kripto para dünyasında altcoinler fiyat volatilitesi ile gündemde. Bilhassa Bitcoin’in fiyat hareketini takip ediyorlar. BTC düşerse altcoinler daha fazla düşüyor. BTC artarsa altcoinler daha fazla artıyor. Pekala, bu hafta nasıl performans sergilediler. En fazla kaybedenlere bakıyoruz.

En fazla düşen altcoinler

Bu haftanın düşen altcoinler ortasında hangilerinin olduğuna bakalım. Birinci sırada Optimism (OP) var. Düşüş %13,40 düzeyinde. Buna nazaran OP 24 Şubat’tan bu yana düşüşte. Bu hareket 31 Mayıs’ta 1,34 dolarlık düşük bir düzeye yol açtı. Aşağı taraflı hareket sırasında, fiyat 1,85 dolarlık yatay alanın altına düştü. 7 Mayıs’ta direnç olarak doğrulandı (kırmızı simge). Bundan sonra, aşağıda belirtilen en az düzeye düştü. OP fiyatı yükselirse, tekrar 1,85 dolar bölgesine gelecek. Lakin, bir kırılma meydana gelirse, fiyat bir sonraki takviye olan 1 dolara düşebilir.

pepe de var iste son haftada loser altcoinler 0 OSJmlU15

PEPE coin düşüşte

Altcoinler içinde İkinci olarak PEPE var. Pepe (PEPE) %12,96 düştü. Memecoin PEPE de bu hafta en makûs kripto para üniteleri listesinde. Fiyatı 13 Mayıs’tan bu yana paralel bir düşüş kanalı içinde düştü. Bu kanal düzeltici bir formasyon olarak kabul ediliyor. Bu durumda birçok vakit kırılmalara yol açıyor. 31 Mayıs’ta fiyat, kanalın takviye sınırında sıçradı. Buna nazaran yükseliş hareketi başlattı. Mevcut hareket devam ederse göğüs kripto para ünitesi kanal direnç çizgisine gelecek. Bununla birlikte, bir kırılma meydana gelirse, fiyat en yakın dayanağa 0,0000008 dolara düşecek.

pepe de var iste son haftada loser altcoinler 1 pqKZVOwX

Diğer altcoinler

Altcoinler içinde Flare (FLR) bu hafta %9,61 düşüş yaşadı. FLR Ocak ayından bu yana düşüş eğilimi çizgisi altında yer alıyor. Sınır, en son 14 Nisan’da olmak üzere çok sayıda redde neden oldu. Şu anda fiyat 0,024 dolarlık yatay takviye alanından düşme riski altında. Bu gerçekleşirse, 0,016 dolara keskin bir düşüş yaşanabilir. Lakin, FLR sıçrarsa, fiyat direnç çizgisine 0,030 dolara gelecek.

pepe de var iste son haftada loser altcoinler 2 nXR3uMRa

Düşen altcoinler içerisinde bir tanesi de TON. Toncoin (TON) bu hafta%6,10 düşüş yaşadı. Aralık 2022’den bu yana bir düşüş takozunun içine düşmüş durumda. Es kama bir yükseliş formasyonu olarak kabul ediliyor. Ancakbu da çoklukla fiyat kırılmalarına yol açtığı manasına gelir. Şu anda fiyat, 1,80 dolarlık yatay takviye alanı ile kama dayanak çizgisinin birleştiği noktada süreç görüyor. Fiyat oradan yükselirse, 2 dolarlık direnç çizgisine ulaşabilir. Fakat, TON’un kırılması halinde en yakın dayanak olan 1,37 dolara düşmesi bekleniyor.

pepe de var iste son haftada loser altcoinler 3 8cPUnXvs

Kriptokoin.com olarak altcoinler içinde bakacağımız son coin Conflux (CFX). Kripto para ünitesi bu hafta %6,04 düşüş yaşadı.  CFX 19 Mart’tan bu yana düşüş eğilim çizgisinin altında seyrediyor. Buna nazaran 12 Mayıs’ta 0,22 dolara kadar geriledi. Bu görünüşe nazaran 0,27 dolarlık yatay alanın kırılmasına neden oldu. Fakat, fiyat kısa mühlet sonra bölgeyi geri kazandı ve çizgiyi kırmaya çalıştı. Buna nazaran fiyat kırılırsa 0,43 dolarlık bir sonraki dirence geçebilir. Fakat, bir kırılma meydana gelirse, CFX bir sonraki dayanağa 0,14 dolara düşebilir.

pepe de var iste son haftada loser altcoinler 4 JtTzO3UY