Adriana Lima tahtakurusu istilasına uğradı! Yüzünün son halini görenler inanamadı

Son periyotlarda Fransa’nın başşehri Paris’i esir alan tahtakuruları, Paris Moda Haftasına katılan Victoria’s Secret’ın en...

Adriana Lima tahtakurusu istilasına uğradı! Yüzünün son halini görenler inanamadı

adriana lima tahtakurusu istilasina ugradi yuzunun son halini gorenler inanamadi 1696496786 6636

Son periyotlarda Fransa’nın başşehri Paris’i esir alan tahtakuruları, Paris Moda Haftasına katılan Victoria’s Secret’ın en ünlü modellerinden Adriana Lima’yı da ısırdı. Yüzünde kızarıklıklar oluşan ünlü model son halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

Victoria’s Secret’in dünyaca ünlü modellerinden olan ve 2017 yılında düzenlenen yılbaşı gecesi defilesinde podyumda son sefer yürüdükten sonra emekliye ayrılan Adriana Lima, son periyotlarda aldığı doğum kilolarıyla toplumsal medyanın lisanına düşmüştü.

1fbsa 1696496024 0503

Adriana Lima

Kısa müddette kilolarından kurtulan ünlü model, şu sıralar Paris Moda Haftası kapsamında Fransa’da uzunluk gösteriyor. Toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Lima, otelde geçirdiği bir gecenin akabinde hayranlarını endişelendiren bir fotoğraf paylaştı.

1gIAg 1696496040 6229

Adriana Lima Paris Moda Haftası

Yüzünde oluşan kızarıklıkları ‘İpucu vereyim, tahtakuruları’ yazısıyla  paylaşan Lima, Paris’teki tahtakurusu istilasına maruz kaldığını lisana getirdi.

dnyoP 1696495857 0966

Adriana Lima toplumsal medya paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak ile Bakhtiyor’un yemek görüntüsü büyük beğeni topladı