Maysan Mando’dan yavru vatan Kıbrıs’ta gövde gösterisi

Türkiye’nin birinci ve en büyük amortisör üreticisiMaysan Mando, ‘en değerli tahlil ortağı’ olarak gördüğü bayilerini,...

Maysan Mando’dan yavru vatan Kıbrıs’ta gövde gösterisi

maysan mando dan yavru vatan kibris ta govde gosterisi 1672394203 871

Türkiye’nin birinci ve en büyük amortisör üreticisiMaysan Mando, ‘en değerli tahlil ortağı’ olarak gördüğü bayilerini, klasik ‘Bayi Bağlantı Toplantısı’ kapsamında dünyanın farklı yerlerinde bir ortaya getirmeye devam ediyor.

BURSA (İGFA) – Türkiye’nin birinci ve en büyük amortisör üreticisiMaysan Mando, şirketin bugünlere gelmesinde büyük katkısı bulunan ve ‘en kıymetli tahlil ortağı’ olarak gördüğü bayilerini, klâsik olarak düzenlediği ‘Bayi İrtibat Toplantısı’ kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nde buluşturdu.

Maysan Mando, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren bayilerini her yıl, dünyanın farklı lokasyonlarında biraraya getirirken, pandemi sürecinde verilen ortanın akabinde bu yılki buluşmasını da son derece keyifli ve başarılı bir tertip ile gerçekleştirdi.

3 gün süren programda Maysan Mando bayileri yavru vatan Kıbrıs’ı yakından keşfetme imkanı bulurken; 2022 yılı değerlendirmesi, ileriye dönük büyüme amaçları, stratejiler ve yeni projeler masaya yatırıldı. Ayrıyeten programda; Strateji Uzmanı, Siyaset Bilimci Metehan Demir ile Doç. Dr. M. Levent Yılmaz da ülke ve dünya gündemine ait tahlillerde bulundu.

ANLAMLI HEDİYE

‘Akıllı şirket’ odağıyla dijitalleşme konusunda kıymetli çalışmalara imza atan Maysan Mando, Bayi İrtibat Toplantısı kapsamında tüm bayilerininbulundukları kentlerdeki mevcut fabrikalarının yeni kuşak internet olarak da tanımlananmetaverse evrenindeki yerlerine ilişkin dijital tapularıda satın alarak bayilerinehediye etti.Bu manalı armağan, bayiler tarafından büyük beğeni topladı.

foto 3 1672394219 808

Organizasyonda Maysan Mando ismine Genel Müdür Tülay Hacıoğlu Şengül ile Satış ve İş Geliştirme Müdürü Vecibe Kaplan Arslan da şirketin mevcut pazarlara yönelik çalışmaları, küreseldeki iş geliştirme faaliyetleri, değişen bölüm trendlerine uygun yenilikçi tahliller, yeni devreye alınan projeler ve geleceğe dönük büyüme amaçlarıyla ilgili bayilere bilgilendirmelerde bulundu. Tıpkı vakitte bayilerin görüş ve teklifleri de değerlendirildi.

GENİŞ ESER YELPAZESİYLE DÜNYANIN HER YERİNDE

Öte yandan, globalde tercih edilen, öncü, inançlı ve konforlu sürüş tahlil ortağı olmak vizyonuyla ilerleyen Maysan Mando; binek ve hafif ticari araçlar, otobüs ve kamyonun yanı sıra, demiryolları ve askeri uygulamalara yönelik geniş bir amortisör yelpazesine sahip…

Çukurova Holding ve Güney Kore merkezli Mando Corporation iştirakinde faaliyetlerini sürdüren Maysan Mando, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri de içeren 75’ten fazla ülkeye yenilikçi eserlerini ulaştırırken, toplam üretiminin yüzde 65’lik kısmını yurt içi ve yurt dışı OEM üreticilerine gerçekleştiriyor. Şirket, kalan yüzde 35’lik kısmıyla de pazardaki güçlü pozisyonu ile yurtiçi aftermarket talebini karşılarken yurt dışı pazarlardaki yayılımını her geçen gün artırıyor.