Eşref Hamamcıoğlu’na belki de seçimi kazandıracak hamle! Dünyaca ünlü hocayı resmen açıkladı

11 Haziran’da yapılacak başkanlık seçimine sayılı günler kalan Galatasaray’da adaylardan Eşref Hamamcıoğlu açıklamalarda bulundu. Hamamcıoğlu,...

Eşref Hamamcıoğlu’na belki de seçimi kazandıracak hamle! Dünyaca ünlü hocayı resmen açıkladı

11 Haziran’da yapılacak başkanlık seçimine sayılı günler kalan Galatasaray’da adaylardan Eşref Hamamcıoğlu açıklamalarda bulundu. Hamamcıoğlu, İtalya Ulusal Ekip Teknik Yöneticisi Roberto Mancini ile birinci temaslarının olumlu olduğunu tabir etti.

“PLANIMIZ HAZIR”

NTV Spor’a konuk olan Eşref Hamamcıoğlu yaptığı açıklamada, “Seçilince nasıl bir aksiyon alacağımız ile ilgili planımız hazır. Şuan da kısa listemizdeki aday teknik yöneticilerle bir sıcak temas sağladık. İlerlediklerimiz var ancak genel konseyden bir yetki almadan aksiyon almıyoruz. Teknik yöneticinin yabancı olacağını buradan teyit edebilirim.” tabirlerini kullandı.

“MANCINI İLE TEMAS KURMAMIZ SIKINTI DEĞİL”

Roberto Mancini ile ilgili konuşan Hamamcıoğlu, “Mancini daha evvel Türkiye’de çalıştı. Burada ilişkileri var. Bizim Mancini ile temas kurmamız çok sıkıntı değil, bir temas da kuruldu. ‘Düşünür müsün?’ diye sorduk, ‘Yarım bıraktığım bir iş var gelmek isterim’ üzere bir motivasyonu var. Lakin bunlar ön görüşmeler.” dedi.