Kemoterapi sonrası paylaşım yapan Billur Kalkavan, müjdeyi verdi: Her gün daha iyiye gidiyorum

Hamdi Alkan’ın geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Başarılı oyuncu Billur Kalkavan’ın kanserle uğraş ettiği...

Kemoterapi sonrası paylaşım yapan Billur Kalkavan, müjdeyi verdi: Her gün daha iyiye gidiyorum

Hamdi Alkan’ın geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Başarılı oyuncu Billur Kalkavan’ın kanserle uğraş ettiği ortaya çıktı. Kemoterapi görmeye başladığı için saçlarını kazıtan oyuncu, toplumsal medya hesabından sıhhat durumuyla ilgili bilgi verdi.

“HER GÜN DAHA UYGUNA GİDİYORUM”

Kemoterapi gördüğü için hastanede kalan Billur Kalkavan, bu süreçte toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak sevenlerini bilgilendirmeyi ihmal etmiyor. Bugün de hasta yatağından bir fotoğrafını yayınlayan Kalkavan, 3. kemoterapi sonrası yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Hastanede kalmamın sebebi burada düzgün bakılıyor olmam. Konutta zorlanıyoruz haliyle. Kilo aldım az da olsa. 3. kemoterapiden sonra hiç badire çekmedim, bulantı falan yok, hafif halsizlik o kadar. Hayatımda hiç bu kadar tembellik yapmamıştım güzel geldi valla. Her gün daha düzgüne gidiyorum, keyfim yerinde, ilginize alakanıza tekrar teşekkürler iyileşmemdeki en büyük etken zira. Herkesi seviyorum, hiç bir şeye kızmıyorum, kabulde ve akıştayım. Böylesi daha kolaymış.”