Messi PSG’den ayrıldı mı, ne zaman ayrıldı? Messi’nin yeni takımı hangisi, nerede oynayacak?

Efsanesi olduğu Barcelona’dan ayrılarak dönem başında Paris Saint-Germain’e imza atan Lionel Messi, dönem sonunda kontratını...

Messi PSG’den ayrıldı mı, ne zaman ayrıldı? Messi’nin yeni takımı hangisi, nerede oynayacak?

Efsanesi olduğu Barcelona’dan ayrılarak dönem başında Paris Saint-Germain’e imza atan Lionel Messi, dönem sonunda kontratını yenilemeyecek. Messi PSG’den ayrıldı mı, ne vakit ayrıldı ve Messi’nin yeni grubu hangisi, nerede oynayacak gündeme geliyor. Messi PSG’den ayrıldı mı, ne vakit ayrıldı ve Messi’nin yeni kadrosu hangisi, nerede oynayacak merak ediliyor. Messi PSG’den ayrıldı mı, ne vakit ayrıldı? Messi’nin yeni ekibi hangisi, nerede oynayacak? Ayrıntılar haberimizdedir…

MESSI PSG’DEN AYRILDI MI, NE VAKİT AYRILDI?

Paris Saint-Germain Teknik Yöneticisi Christophe Galtier, Lionel Messi’nin ekipten ayrılacağını resmen duyurdu. Galtier yaptığı açıklamada, “Futbol tarihinin en yeterli oyuncusuna teknik yöneticilik yapma ayrıcalığına sahip oldum. Yarın oynayacağımız Clermont maçı, Lionel Messi’nin Parc des Princes’teki son maçı olacak.” sözlerini kullandı.

Paris Saint-Germain Teknik Yöneticisi Christophe Galtier, Lionel Messi’nin kadrodan ayrılacağını resmen açıkladı. Galtier yaptığı açıklamada, “Dünyanın en yeterli oyuncusuna hocalık yapma ayrıcalığına sahip oldum. Yarın oynayacağımız Clermont maçı, Lionel Messi’nin Parc des Princes’teki son maçı olacak.” tabirlerini kullandı.

messi psgden ayrildi mi ne zaman ayrildi messinin yeni takimi hangisi nerede oynayacak 0

MESSI’NİN YENİ KADROSU HANGİSİ, NEREDE OYNAYACAK?

35 yaşındaki Arjantinli oyuncu bu dönem PSG formasıyla toplamda 74 maça çıktı. Lionel Messi bu müsabakalarda 32 gol ve 35 asistlik katkı verdi.