Yoğun bakımda kolunda serumla yatan kadına iki hemşire cinsel saldırıda bulundu, diğer ihtimal daha da korkunç

Hindistan’ın Racasthan eyaletinin başşehri Jaıpur’da bir bayan, besin zehirlenmesi yaşamasının akabinde hastaneye kaldırıldı. Bayanın durumunun...

Yoğun bakımda kolunda serumla yatan kadına iki hemşire cinsel saldırıda bulundu, diğer ihtimal daha da korkunç

Hindistan’ın Racasthan eyaletinin başşehri Jaıpur’da bir bayan, besin zehirlenmesi yaşamasının akabinde hastaneye kaldırıldı. Bayanın durumunun makûs olduğunu gören hekimler, ağır bakımda tedavi görmesi gerektiğini kararlaştırdı.

SERUM BAĞLANDI

Bayan, ilaçlarını almasının akabinde serum verilerek uyutuldu. Tezlere nazaran bayanın uyuduğu sırada ağır bakıma giren iki hemşire, bayana tecavüzde bulundu. Bayan ise tecavüz sırasında uyandı.

KOCASININ DA OLDUĞUNU ARGÜMAN ETTİ

Ancak bayanın argümanına nazaran kendisine tecavüz edenlerin sayısı 2 değil, 3’tü. Bayana nazaran kocası da kendisine tecavüz etti. Hatta hemşireler, kocasının isteği üzerine kendisine tecavüzde bulundu.

KAMERA KAYITLARI İNCELEMEYE ALINACAK

Bayanın bu dehşetli savlarının akabinde harekete geçen polis takımları, kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Kayıtların incelenmesinin akabinde neler yaşandığı tam manasıyla ortaya çıkmış olacak. Öteki yandan karı ve kocanın ortasının bozuk olduğu bilgisi de verildi.