‘’Dün, Bugün ve Yarın’’ sergisi Zorlu PSM’de

Devrim Erbil, heykeltıraş Beste Alperat ve grafiti sanatkarı Mr.Besk’in yapıtlarıyla Cumhuriyet’in kazanımlarını odağına alan özel...

‘’Dün, Bugün ve Yarın’’ sergisi Zorlu PSM’de

Devrim Erbil, heykeltıraş Beste Alperat ve grafiti sanatkarı Mr.Besk’in yapıtlarıyla Cumhuriyet’in kazanımlarını odağına alan özel stant 4 Haziran’a kadar Kuvvetli PSM Meydan Fuaye’de ziyaret edilebilecek.

dun bugun ve yarin sergisi zorlu psmde 0 3Cq5DM7c

 Zorlu PSM, DG Arka küratörlüğünde İhtilal Erbil, Beste Alperat ve Mr. Besk’i bir ortaya getirerek oluşturduğu özel standın açılış kokteyli Kuvvetli PSM’de ki stant alanında seçkin davetlilerinin iştiraki ile yapıldı.

dun bugun ve yarin sergisi zorlu psmde 1 ktMP3KM7

Uygar bir hayat isteğini ve İstanbul’u yapıtlarına yansıtan İhtilal Erbil, Cumhuriyet tarihinin en kıymetli kazanımlarından bayan haklarına odaklanan heykeltıraş Beste Alperat ve ülkemizin asırlardır eski efsanelere, fermanlara, kıssalara husus olmuş lale çiçeği motifleriyle genç jenerasyonun yenilikçi ismi Mr. Besk’in yapıtlarıyla ‘’Dün, Bugün ve Yarın’’ standı fiyatsız olarak 19 Mayıs – 4 Haziran tarihleri ortasında Kuvvetli PSM Meydan Fuaye’de ziyaret edilebilecek.

dun bugun ve yarin sergisi zorlu psmde 2