Johnny Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verilen Amber Heard’ün filmlerden kazandığı para ortaya çıktı

Johnny Depp ve Amber Heard ortasında haftalardır süren dava sonuçlandı. 7 kişilik heyet heyeti, Heard’e...

Johnny Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verilen Amber Heard’ün filmlerden kazandığı para ortaya çıktı

Johnny Depp ve Amber Heard ortasında haftalardır süren dava sonuçlandı. 7 kişilik heyet heyeti, Heard’e iftiralarında ötürü 50 milyon dolarlık dava açan Johnny Depp’i haklı buldu. Eski eşine yüklü ölçüde tazminat ödeyecek olan Heard’ün mal varlığı da merak konusu oldu.

15 MİLYON DOLAR TAZMİNAT ÖDEYECEK

Heyet, Heard’ün hareketlerinin makûs niyet taşıdığını da belirterek Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine de karar verdi. Heyet bunun yanı sıra Heard’ün suçlamalarından birinde haklılık hissesi olduğuna karar vererek Depp’in Heard’e 2 milyon dolar tazminat ödemesine hükmetti.

SİNEMALARDAN ALDIĞI FİYATI AÇIKLADI

Amber Heard, sinemaların gişedeki performanslarına dayalı olarak kendisine ‘Aquaman’ için 1 milyon dolar ve ‘Aquaman ve Kayıp Krallık’ için 2 milyon dolar ödendiğini doğruladı.

ÇIKARLARININ BİR KISMINA EL KONULABİLİR

Aktris ödeme yükümlülüğünü yerine getiremezse ve Heard’ün gerekli yarar potansiyeline sahip olduğu tespit edilirse, mahkeme ünlü ismin fiyatının bir kısmına el koyabilir.

OTURDUĞU MESKENİN TAPUSU KENDİSİNE İLİŞKİN DEĞİL

Amber Heard, duruşmada Los Angeles’ın yaklaşık 120 mil doğusunda, California’nın Yucca Vadisi’ndeki mütevazı bir meskende yaşadığını söyledi. Lakin bahsedilen meskenin tapusunun Heard’e ilişkin olmadığı öğrenildi. Tapunun gizemli sahibi, meskeni 2019’da 570 bin dolara satın aldı. 2015 yılında inşa edilen özel konutta üç otomobillik bir garaj ve yaklaşık 2.500 fit kare ömür alanı bulunuyor. Üç yatak odası olan mesken altı dönümlük bir arazi üzerine heyeti.