‘Kelepçe takmanıza gerek var mı?’ 9 yaşındaki kardeşini bıçaklayarak öldüren 12 yaşındaki kız çocuğunun görüntüleri ortaya çıktı!

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yer alan Tulsa kentinde 12 yaşındaki kız çocuğunun 9 yaşındaki erkek kardeşini...

‘Kelepçe takmanıza gerek var mı?’ 9 yaşındaki kardeşini bıçaklayarak öldüren 12 yaşındaki kız çocuğunun görüntüleri ortaya çıktı!

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yer alan Tulsa kentinde 12 yaşındaki kız çocuğunun 9 yaşındaki erkek kardeşini bıçaklayarak öldürmesinin akabinde yaşanan anlar polis kamerasına yansıdı.

kelepce takmaniza gerek var mi 9 yasindaki kardesini bicaklayarak olduren 12 yasindaki kiz cocugunun qgqwPVdT

ANNESİNE SÖYLEDİ: KARDEŞİMİ BIÇAKLADIM

Çocukların annesi April Lyda polise yaptığı açıklamada, gece yarısı üst katta uyurken kızının yanına geldiğini ve kardeşini bıçakladığını söylediğini anlattı.

The Law & Crime Network tarafından elde edilen polis kamerası imgelerinde, güvenlik münasebetleri nedeni ile ismi açıklanmayan 12 yaşındaki kız çocuğunun polise teslim olduğu anlar görülüyor.

kelepce takmaniza gerek var mi 9 yasindaki kardesini bicaklayarak olduren 12 yasindaki kiz cocugunun Q2VN1vam

SALDIRIP BIÇAĞI CAMDAN AŞAĞI ATMIŞ

5 Ocak tarihinde çekilen imaj kaydı aşağı koşarak ‘çok üzgünüm’ diyen bağıran kızın manzaraları ile başlıyor. Bu sırada ekrana anne Lyda geliyor ve polise oğlunun göğsünden bıçaklandığını söylüyor. Daha sonra kızına dönerek ‘Dua et yaşıyor olsun’ diyor.

Kız çocuğu tekrardan ‘Çok üzgünüm anne, ne olduğunu bilmiyorum’ derken polisin çocuğun eline kelepçe takarak konuttan çıkardığı görülüyor.

kelepce takmaniza gerek var mi 9 yasindaki kardesini bicaklayarak olduren 12 yasindaki kiz cocugunun tFeksCie

Gözyaşları içindeki kız çocuğu polise kardeşine saldırıp daha sonra elindeki bıçağı camdan aşağı attığını söyleyerek polisle bir arada bıçağın olduğu alana giderken, ağır yaralı kardeşi de hastaneye kaldırıldı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Ablası tarafından bıçaklanan 9 yaşındaki Zander aldığı ağır yaralar nedeni ile kaldırıldığı hastanede mahallî saatle gece 02:30’da hayatını kaybetti.

kelepce takmaniza gerek var mi 9 yasindaki kardesini bicaklayarak olduren 12 yasindaki kiz cocugunun jLaIgbCq

Hayatını kaybeden 9 yaşındaki Zander

HAPSE GİRİP GİRMEYECEĞİNİ SORDU

Devriye arabasının içinden gelen imajlarda kız çocuğunun polislere ‘hapse girip girmeyeceğini sorduğu’ duyuluyor. Polislerden biri çocuğu rahatlatmak için ‘Bunu söylemek için çok erken’ derken, bu noktadan sonra kızın kendi kendine söylendiği duyuluyor:

“Hayatımı mahvettim, geleceğimi mahvettim, her şey benim hatam. İlahım lütfen bana yardım et”

kelepce takmaniza gerek var mi 9 yasindaki kardesini bicaklayarak olduren 12 yasindaki kiz cocugunun mu8FFAjP

“KELEPÇE TAKMANIZA GEREK VAR MI? BEN GÜZEL BİR ÇOCUĞUM”

Bugün Batı medyasında büyük yankı uyandıran imgelerde en dikkat çeken kısım kız çocuğunun polislere “Kelepçe takmanıza gerek var mı? Ben uygun bir çocuğum’ diye sorması oldu.

kelepce takmaniza gerek var mi 9 yasindaki kardesini bicaklayarak olduren 12 yasindaki kiz cocugunun THQUm58d

SEBEBİ BİLİNMİYOR, ANNE DE ŞAŞKIN

Karakoldan gelen imajlarda polis memurlarının kız çocuğunun fotoğraflarını çektiği görülüyor. Anna Lyda polis sorgusunda kızının erkek kardeşine neden bu türlü bir öfke duyduğunu anlamadığını belirtti.

Cinayetin nedeni hala bilinmezken kız çocuğunun Tulsa Polisi Çocuk Kriz Ünitesi tarafından çocuk gözaltında tutulduğu öğrenildi.