Hepsiburada Türkiye Basketbol Federasyonu’na sponsor oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Hepsiburada ortasında İstanbul’daki bir otelde sponsorluk mutabakatı imzalandı. Muahede kapsamında Hepsiburada,...

Hepsiburada Türkiye Basketbol Federasyonu’na sponsor oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Hepsiburada ortasında İstanbul’daki bir otelde sponsorluk mutabakatı imzalandı. Muahede kapsamında Hepsiburada, önümüzdeki 2 yıl boyunca ulusal kadroların ana sponsorluğunu üstlenecek.

Toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, TBF yöneticileri, A Ulusal Bayan Basketbol Ekibi Başantrenörü Ekrem Mutlu, ulusal ekip oyuncuları ve davetliler katıldı.

“KADIN ULUSAL EKİBİMİZİ TEKRAR AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA UZUNLUK GÖSTERECEĞİ İÇİN KUTLUYORUM”

Basketbol Harika Ligi’nde play-offların çekişmeli geçtiğini belirten Türkoğlu, tüm ekiplere muvaffakiyetler diledi. 6 Şubat’ta Türkiye’nin en büyük felaketlerinden birini yaşadığını vurgulayan Türkoğlu, “Ülkemizin yaşadığı en büyük felaketlerden bir tanesi. Gerek TBF olarak sarsıntının birinci gününden beri gücümüz yettiğince oradaki vatandaşlarımıza dayanak olmaya çalıştık. Grup arkadaşlarımız bununla ilgili de şu an çalışmalar yürütüyorlardır. Bununla ilgili günlerde gereken açıklamalar yapılacaktır” sözlerini kullandı.

GÖKÇETEKİN: VERDİĞİMİZ DAYANAKTAN ÖTÜRÜ ÇOK MEMNUNUZ VE GURURLUYUZ

İş birliğinden ötürü heyecanlı memnun ve olduklarını lisana getiren Nilhan Onal Gökçetekin ise “Türkiye’nin e-ticaret ulusal grubu Hepsiburadası olarak Türkiye Basketbol şampiyonlarımıza verdiğimiz dayanaktan ötürü çok memnunuz ve gururluyuz. Sporun en değerli muvaffakiyet faktörleri sürat, azim, rekabet gücü, çalışkanlık. E-ticaretin ulusal kadrosu olarak, basketbolumuzla ortak kıymetlere sahip. Bizim için çok gurur verici, çok onurlandırıcı bir başlangıç. Şirketimiz Nasdaq’ta ülkemizin bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz, hem ticarette, teknolojide liderliğini gösterecek, Türk basketboluna bu türlü küçük de olsa katkıda bulunacağız. O yüzden heyecanlı ve mutluyuz” dedi.

“KADIN ULUSAL EKİBİMİZE GÜVENİYORUM”

A Ulusal Bayan Basketbol Ekibi’ne güvendiğini aktaran Gökçetekin, “Biz de bayan teşebbüsçü tarafından kurulduk. Bir bayan CEO tarafından yönetilen, Türkiye’yi Nasdaq’ta temsil eden tek şirketiz. 41 bin bayan teşebbüsçü yetiştirdik. Bayan ulusal kadromuza güveniyorum. Onlarla çok gurur duyuyorum. Bayrağımızı hazırlık maçlar da bile gururlandırdılar. Bayanlara tuttuğumuz bu ışıkla, basketbolla, teşebbüsle ülkemizi çok büyük kıymet yaptığımıza inanıyorum” diye konuştu.

Uzun vadeli bir birliktelik düşündüklerini vurgulayan Gökçetekin, “Türkiye’de e-ticareti biz kurduk, biz ilerletiyoruz. Biz girdiğimiz hiçbir şeyi kısa vadeli düşünmüyoruz. İnşallah çok uzun vadede, Türkiye’de basketbol yaygınlaşmasını, basketbol ulusal ekiplerimizin bayrağımızı gururla dalgalandırmasını, e-ticaretin ulusal grubu olarak destekleyeceğiz” sözlerini kullandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor