Ücretsiz Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni bilgiler geldi!

J.R.R. Tolkien’in efsane kitap serisi Yüzüklerin Efendisi, 2001 yılında Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanmış ve...

Ücretsiz Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni bilgiler geldi!

J.R.R. Tolkien’in efsane kitap serisi Yüzüklerin Efendisi, 2001 yılında Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanmış ve büyük beğeni kazanmıştı. 2003 yılında son sinema olan Yüzüklerin Efendisi – Hükümdarın Dönüşü ile bu efsane üçleme beyaz perdeye veda etmiş olsa da Orta Dünya cihanı popülerliğini muhafazaya devam ediyor.

2000’li yılların başların bu yana çeşitli oyunlarla hayatımızda olmaya devam eden Orta Dünya, artık de cep telefonlarımıza taşınıyor. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli fiyatsız taşınabilir oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.

Yüzüklerin Efendisi anime sinemasının çıkış tarihi belirli oldu

Orta Dünya’da taşınabilir rol yapma oyunu!

Yüzüklerin Efendisi: Heroes of Middle-earth, stratejik ve toplumsal ögelere sahip bir Collectible RPG olarka nitelendiriliyor. Yüzüklerin Efendisi’nin yeni taşınabilir rol-yapma (RPG) oyunu Orta Dünya cihanını çok farklı bir halde deneyimleme fırsatı sunacak.

Oyun, ikonik olay örgüleri, dövüşler ve Orta Dünya’nın kötülükleriyle savaşmak için hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit sinemasında yer alan karakterle sürükleyici bir kıssa anlatımına sahip olacak. Electronic Arst’ın Taşınabilir RPG lider yardımcısı Malachi Bu türlü yeni oyunları hakkında şu sözleri kullandı:

Grup Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit hayranlarıyla dolu ve oyunculara özgün bir tecrübe sunmak için her gün muazzam tutkularını ve yeteneklerini bir ortaya getiriyor. Yüksek kaliteli grafikler, sinematik animasyonlar ve stilize sanatın birleşimi, oyuncuları en sevdikleri karakterlerle baş başa gidecekleri Orta Dünya fantezisine kaptırıyor

EA tarafından yapılan açıklamaya nazaran yeni taşınabilir oyun internet kontağı gerektirecek ve birtakım oyun içi satın alımları içerecek. Ayrıyeten Lord of The Rings: Heroes of Middle-earth oyunun beta testlerine bu yaz aylarında aşikâr başlı bölgelerde başlanması planlanıyor.

İlerleyen günlerde bizleri heyecanlandıran Yüzüklerin Efendisi’nin yeni oyunu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmayı umuyoruz. Pekala siz yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete / Gamegar