Herkes, Galatasaraylı Gomis’in Fenerbahçe’nin yeni hocası Jorge Jesus için dediklerini konuşuyor: Benimle alay etti

Galatasaray‘ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis, Al-Hilal’de birlikte çalıştığı Fenerbahçe’nin yeni teknik yöneticisi Jorge Jesus için...

Herkes, Galatasaraylı Gomis’in Fenerbahçe’nin yeni hocası Jorge Jesus için dediklerini konuşuyor: Benimle alay etti

Galatasaray‘ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis, Al-Hilal’de birlikte çalıştığı Fenerbahçe’nin yeni teknik yöneticisi Jorge Jesus için kullandığı sözler toplumsal medyada tekrar gündeme oturdu.

“JORGE JESUS TIPKI BİR OKUL HOCASI GİBİ”

Jorge Jesus’tan övgüyle bahseden Bafetimbi Gomis, “Büyük bir antrenör, büyük bir kalbi olan şahane bir insan. Öğretmen demek istediğim bir koç. Tıpkı bir okul hocası üzere, başından sonuna A’dan Z’ye her şeyi anlatır. Onunlayken çok yakınız ve çok hoş hisler hissediyoruz. Flamengo’da değilken, onunla üzücü vakit geçirmedik, bir arada yemek yedik.” dedi.

Bafetimbi Gomis’in açıklamaları şöyle:

“BENİ EGZERSİZDEN KOVDUĞU VAKİTLERİ HATIRLIYORUM”

“Ona olan hürmet ve sevgimi çok âlâ biliyor. Bunun karşılıklı olduğunu düşünüyorum. Kendisi, bana Al-Hilal forması giydiren kişidir. Çok sert ve oyuncularından çok şey bekleyen birisi. Bu formda oyuncusundan azamî randıman elde ediyor. Bana da çok çok sert davrandı. Benden çok şey beklediği için egzersizden kovduğu vakitleri hatırlıyorum.

“MAÇLARDA GOL ATIP, ONUNLA KUTLUYORDUM”

Maçlardan evvelki günleri, baskının arttığı günleri hatırlıyorum. Zira saldırgan, öncü, önder olarak benden çok şey bekliyordu. Büyük maçlardan evvel benimle alay ediyor ve hudutlarımı zorluyordu. İşe yarıyordu. Maçlarda gol atıp, onunla kutluyordum. Gol atmak için duyduğum açlığı biliyor. Ben yalnızca gol için yaşıyorum. O da bunu ziyadesiyle hissediyordu.”