Gönül Dağı Asuman ve Ramazan’ın o halleri sosyal medyayı salladı! ‘Yürü be Asuman kim tutar seni…’

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk ve Nazlı...

Gönül Dağı Asuman ve Ramazan’ın o halleri sosyal medyayı salladı! ‘Yürü be Asuman kim tutar seni…’

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya üzere isimleri buluşturan Gönül Dağı, Cumartesi günleri ekrana geliyor.

Direktör koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu, senaryosunu Ferhat Eşsiz’in kaleme aldığı, Köprü Sinema imzalı dizi, bozkırın bağrından gelen öyküleri anlatıyor.

Bozkırın birbirinden pahalı ve kalbi ısıtan öykülerine hayat veren Gönül Dağı, Neşet Ertaş’ın türküleri ile kulakların pasını siliyor.

Dizide birbirinden hoş türküleri seslendiren Hazal Çağlar “Asuman” karakterine Cihat Süvarioğlu ise “Ramazan” karakterine hayat veriyor.

Ramazan ve Asuman’ın ahenkleri, birbirlerinden vazgeçmeyişleri ve o büyük aşkları seyircinin izlemeyi en sevdiği sahneler ortasında yer alıyor.

Son kısımlarda Ramazan ve Asuman’ın ortası bir epey açıldı ve Münir Başkan’ın hastalığı ayrılık getirdi.

Buna karşın bu çiftin harcanmasını istemeyen seyirci, toplumsal medyadan senariste sık sık ileti gönderiyor.

İkilinin set dışında da arkadaş olması hayranları sevindirirken, yayınlanan kamera gerisi manzaralarında ise komik anları herkesi gülümsetti.

RAMAZAN VE ASUMAN’DAN EĞLENCELİ ANLAR

Gönül Dağı takımı dizinin yeni kısımlarının akabinde Youtube üzerinden kamera ardı imgelerini yayınlanıyor.

Bu manzaraları yayınlayarak hayranlarını sevindiren takım, en komik anları görüntüye ekliyor. Dizinin bu hafta yayınlanan kamera gerisi manzaralarında ise Asuman ve Ramazan’ın eğlenceli anları dikkatleri çekti.

Asuman karakterini canlandıran Hazal Çağlar’ın, “Ne kadar meraklıymış diğer kıza. 50 kısımdır seviyordun beni. İnşallah geri giderler” dediği anlar gülümsetti.

Dizinin son kısmında Ramazan ve Asya’nın yakınlaşması, izleyenleri hem üzmüş hem de kızdırmıştı. Hazal Çağlar’ın ise buna gönderme yaptığı görüldü.

Çağlar’ın kelamlarına ise “Yürü be Asuman kim fiyat seni.” “Ne kadar meraklıymış diğer kıza. 50 kısımdır seviyordun beni” Hazal, Asuman âlâ ki sensin.” yorumları ile takviye geldi.