Genç kız canlı yayında tacize uğradı! Durumu ise izleyicileri fark etti

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan Twitch yayıncısı ibabyrainbow, süpermarketteki alışverişi sırasında kimliği belgisiz bir adam tarafından...

Genç kız canlı yayında tacize uğradı! Durumu ise izleyicileri fark etti

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan Twitch yayıncısı ibabyrainbow, süpermarketteki alışverişi sırasında kimliği belgisiz bir adam tarafından tacize uğradı. İzleyicilerin ihtarlarına karşın Twitch yayıncısı durumun farkına varamadı.

CANLI YAYINDA TACİZE UĞRADI

Canlı yayın platformu Twitch’te 630 binden fazla takipçisi bulunan ibabyrainbow kullanıcı isimli Alison Liddey, süpermarketten aldığı eserleri kasadan geçirirken gerisinden geçen bir adam, gizlice Alison Liddey’in arttan fotoğrafını çekti ve çabucak uzaklaştı.

DOĞUM GÜNÜ İÇİN MATERYAL ALMAYA GİTTİ

Günün erken saatlerinde meskende canlı yayın yapmaya başlayan Alison Liddley, meskende yaptığı üç saatlik canlı yayından sonra 21. doğum günü partisi için süpermarkete gereç almaya gitti. Alışverişini tamamlayan Liddey, kasada aldığı eserleri geçerken bir yabancı tarafından gizlice arttan fotoğrafı çekildi.

YAŞANANLARDAN HABERSİZ BİR BİÇİMDE DEVAM ETTİ

Süpermarkete gereç almaya giden Alison Liddley, bir yandan ise takipçilerine canlı yayın yapıyordu. Canlı yayında dört buçuk saati geride bırakan yayıncının kimliği meçhul bir adam tarafından gizlice fotoğrafı çekildi. Bu durumu fark eden izleyicileri ise sohbette yayıncıyı uyarmaya çalıştı, lakin Liddey, durumun farkına varamadı ve alışverişine devam etti.