Annenin Sırrıdır Çocuk final mi? Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk neden final?

Annenin Sırrıdır Çocuk final mi? TV8’nin yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstlendiği, başrollerinde...

Annenin Sırrıdır Çocuk final mi? Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk neden final?

Annenin Sırrıdır Çocuk final mi? TV8’nin yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstlendiği, başrollerinde de Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci ile Olgun Toker’in yer aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinden berbat haber geldi. Pekala, Annenin Sırrıdır Çocuk final mi? Annenin Sırrıdır Çocuk neden bitiyor? Annenin Sırrıdır Çocuk neden final? İşte ayrıntılar…

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK FİNAL Mİ?

6 Nisan’da TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, reytinglerde istenilen muvaffakiyete ulaşamadığı için final yapıyor. Kanalla 13 kısımlık mutabakatı olan dizinin reytinglerinin güzelce düşmesi üzerine projenin 11. kısımda bitmesine karar verildi.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK FİNAL YAPIYOR

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, kanalla 13 kısımlık mutabakatı olan dizinin reytinglerde uygunca fikir 11. kısımda final yapma kararı alındı. 9. kısmı yayınlanan dizinin birinci kısmı 6 Nisan’da izleyiciyle buluşmuştu.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK’UN KONUSU NE?

Yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği dizide birebir periyotta gebe alan Meryem ve Defne ortasındaki kıssa anlatılıyor. Yıllar evvel yaşadığı tecavüzün akabinde gebe kalan ve meskende doğum yaptığı için bir daha çocuğu olmayan Meryem, meskeninde çalıştığı Defne’nin çocuğunu kaçırmak için gebe numarası yapıyor.