Yağmur lastiğinin mucidi Uniroyal’den yağmura meydan okuyan kampanya

Continental markalarından, yağmur lastiğinin mucidi Uniroyal, yağmurlu havalarda ve ıslak yol şartlarında hem inançlı hem...

Yağmur lastiğinin mucidi Uniroyal’den yağmura meydan okuyan kampanya

Continental markalarından, yağmur lastiğinin mucidi Uniroyal, yağmurlu havalarda ve ıslak yol şartlarında hem inançlı hem de keyifli bir sürüş tecrübesi yaşatıyor. Köpekbalığı derisi teknolojisi (Shark Skin Teknoloji) sayesinde suyu süratle tahliye eden Uniroyal lastikleri, sonbahara özel yeni bir kampanya sunuyor. 1- 31 Ekim tarihlerinde 4 adet Uniroyal marka binek, 4×4, SUV ve van lastik alanlara Uniroyal şemsiye ikram ediliyor.

Yağmurlu havalarda ve ıslak yol şartlarında üstün performansı ve tasarımı ile öne çıkan Uniroyal lastikleri, sonbahar yağmurlarıyla birlikte şoförlerin en yakın yol arkadaşı oluyor. Yağmur lastiklerinin yaratıcısı olarak bilinen Uniroyal, geliştirdiği köpekbalığı derisi teknolojisi (Shark Skin Teknolojisi) sayesinde suyun süratle tahliye edilmesini sağlıyor. Bu sayede suda kızaklama güvenliği, düşük yuvarlanma direnci ve güzelleştirilmiş yol tutuşu ile hem güvenlik hem de sürüş konforu sunuyor.

Yeni bir kampanyayı şoförlerle buluşturan Uniroyal, 4 adet Uniroyal binek, 4×4, SUV ve van lastik alımlarında Uniroyal şemsiye ikram ediyor. Kampanya 31 Ekim‘e kadar Uniroyal marka yaz, dört mevsim ve kış lastiklerinde geçerli olacak.

Lastik delinse dahi 80 km yol gidiliyor

Bagajda yedek lastik ve kriko taşınmasını gerektirmeyen kendinden dayanaklı (run-flat) Uniroyal lastkleri, standart lastiklerin tersine, kendinden takviyeli ve güçlendirilmiş bir lastik yanağına sahip. Bu özelliği ile lastik delindiğinde ya da patladığında dâhi şoförler saatte azamî 80 km süratle 80 km yol gidebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı