Togg, stratejik iş ortaklarıyla Teknoloji Kampüsü’nde buluştu

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren global teknoloji markası Togg, 300’e yakın stratejik iş ortağıyla ikinci...

Togg, stratejik iş ortaklarıyla Teknoloji Kampüsü’nde buluştu

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren global teknoloji markası Togg, 300’e yakın stratejik iş ortağıyla ikinci kere Gemlik’teki Teknoloji Kampüsü’nde bir ortaya geldi. Togg, Siro, Trugo ve Togg Europe takımlarının mesken sahipliğindeki buluşmada, T10X teslimatlarından üretim maksatlarına, kısa müddette 1 milyon kullanıcıya ulaşan Trumore taşınabilir uygulamasından Trugo şarj altyapısına mobilite ekosistemindeki en son gelişmeler paylaşıldı ve ortak akıl üretmek üzere çalıştay düzenlendi. 

“Bir arabadan fazlası” maksadıyla çıktığı yolda Türkiye’nin doğuştan elektrikli birinci akıllı aygıtı T10X’i kullanıcılarla buluşturmaya devam eden Togg, stratejik iş ortaklarını Gemlik’teki Teknoloji Kampüsü’nde ağırladı. Togg, Siro, Trugo ve Togg Europe takımlarının konut sahipliğinde ikinci sefer gerçekleşen buluşmaya 300’e yakın iş ortağı katıldı. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, iş ortaklarına hitaben yaptığı konuşmada, “Biz mobiliteyi yine tanımlamak ve bir arabadan fazlasını yapmak üzere yola çıktık. Mobilite ekosistemini siz pahalı iş ortaklarımızla birlikte dönüştürüyor, mobilite tecrübesini yine tanımlıyoruz. Gayemiz rekabetçi bir mobilite teknoloji şirketi olmak” dedi.

Etkinlik kapsamında Togg takımları üretim amaçlarını iş ortaklarıyla paylaştı, kısa müddette 1 milyon kullanıcıya ulaşan Trumore taşınabilir uygulamasının kullanıcılara sunduğu yenilikleri aktardı. İştirakçiler ayrıyeten ortak akıl üretmek üzere farklı çalıştaylara katılarak mobilite ekosisteminin sunduğu fırsatları kıymetlendirdi, ayrıntılı bir yerleşke cinsiyle üretim evrelerini yerinde inceledi ve T10X’i deneyimledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı