Kasaba Tabibi 27. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Tabibi yeni kısım fragmanı çıktı mı? Kasaba Tabibi yeni kısımda neler olacak?

Kasaba Doktoru, ARC Sinema imzalı, birinci kısmı 8 Nisan 2022 tarihinde yayımlanan medikal, dram ve...

Kasaba Tabibi 27. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Tabibi yeni kısım fragmanı çıktı mı? Kasaba Tabibi yeni kısımda neler olacak?

Kasaba Doktoru, ARC Sinema imzalı, birinci kısmı 8 Nisan 2022 tarihinde yayımlanan medikal, dram ve romantik cinsteki Türk üretimi televizyon dizisidir. Başrollerini Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı paylaşmaktadır. Kasaba Tabibi 27. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Tabibi yeni kısım fragmanı çıktı mı? Kasaba Tabibi yeni kısımda neler olacak?

KASABA TABİBİ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Kasaba Tabibi her Cuma saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

KASABA TABİBİ 27. BÖLLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kasaba Tabibi 26. kısmının akabinde 27. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

KASABA TABİBİ 26. KISIM FRAGMANI İZLE!

KASABA TABİBİ SON KISIMDA NELER OLDU?

Erol’un vefatı başta Hakan, Yalçın ve Neslihan olmak üzere herkes için yeni bir devrin başlangıcı olur. Açıklanan vasiyet Yalçın ve Neslihan için yeni bir savaşın habercisidir. Hakan açısından her şey yolunda görünmektedir ama bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Geçmişi kurcalayan bir gazeteci Hakan’ın peşine düşer. Onur’un ameliyatı için her geçen gün kurallar zorlaşmaktadır. Hakan ameliyat için bir grup kurar. Leyla ve Nazlı birinci asistan olma yarışına girer. Ortaya ikisi ortasındaki tartışma Ömer’i dostuyla sevdiği bayan ortasında bırakır. Ömer, Leyla’ya tekrar evlenme teklif eder. Nazlı ile Berk ise bir arada vakit geçirmeye başlar. Mine ve Hakan, Zeynep’i evlat edinecekleri sırada yollarına çıkan mahzuru aşmak için efor gösterir. Yalçın’ın planı beklenmeyen gelişmelere sebep olur. Hakan babasının ameliyatına yetişmeye çalışırken önüne hesapta olmayan bir mani çıkar. Hakan kendisini hem de babasını kurtarabilecek midir?

Kasaba Tabibi 27. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Tabibi yeni kısım fragmanı çıktı mı? Kasaba Tabibi yeni kısımda neler olacak? - 08/12/2022

KASABA HEKİMİ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Hakan ve Yalçın uçurumun tabanında, Erdem ise ameliyathanededir ve durumu berbata gitmektedir. Başta Mine olmak üzere herkes gergin ve çaresiz bir formda Hakan’ı beklemektedir. Hakan, zorlukla otomobilini Uluçınar’ın bahçesine sürer. Yan koltuğunda yeniden bilinçsiz bir formda Yalçın oturmaktadır. Grup Hakan ve Yalçın’a müdahale eder. Yalçın’ın durumu kritiktir, acil ameliyata alınır. Berk babası, Mine sevdiği adam için endişe içindedir. Leyla ve Ömer, Yalçın’ı kurtarmaya çalışır ancak Yalçın’ın hayatı tehlikededir. Kendine gelen Hakan ameliyata girer lakin ellerindeki titreme takımın dikkatinden kaçmaz. Hakan, Yalçın’ı adalete teslim etmek için uyanmasını beklemektedir ancak işler beklediği üzere gitmez. Hakan babasının hayatı tehlikeye girdiği için Yalçın’a karşı öfkelidir. Gurur’un ikinci bir ameliyata girebilmesi için beklenirken, herkes Hakan’ın bu operasyonun altından kalkıp kalkamayacağını düşünmektedir. Hakan, Onur’u Leyla’ya emanet eder. Leyla bu sorumluluğun altında ezilirken Ömer ona dayanak olur. Leyla ve Ömer yakınlaşır. Berk, herkesin babasını suçlamasından rahatsızdır. Onun yanında olan tek kişi Nazlı’dır. Berk artık Nazlı’dan hoşlandığına emin olur. Büyük ameliyat günü gelir, Erdem ameliyat olacaktır. Hakan babasını kurtarabilecek midir?

KASABA TABİBİ KONUSU NEDİR?

Babasını kaybettikten sonra tabip olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın kente uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları husus ediniyor.

KASABA HEKİMİ OYUNCU KADROSU

Ozan Akbaba : Dr. Hakan Aydıner

Hazal Subaşı : Dr. Leyla

Deniz Can Aktaş : Dr. Ömer Özen

Vildan Atasever : Başhemşire Mine

Sinan Albayrak : Başhekim Yalçın

Özgün Karaman : Bora

Barış Yıldız : Turgut

Sinan Demirer : İhsan

Tarık Uğur Özenbaş

Barış Yalçın

Özgür Cem Tuğluk

Alptekin Ertürk

Sultan Ulutaş

Fatih Yücebağ

Hande Cömertler

Gülşah Çomoğlu