Canikten ücretsiz KPSS eğitimi

CANİK BELEDİYESİ ÜCRETSİZ KPSS EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLEYECEK (FOTOĞRAFLI) SAMSUN (İHA) - CANİK BELEDİYESİ BİR KURUM İLE YAPTIĞI İŞBİRLİĞİ İLE ÜCRETSİZ KPSS GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENECEK. CANİK BELEDİYESİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İŞBİRLİĞİ İLE KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI’NA (KPSS) HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÜCRETSİZ KPSS GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENECEK. “GENÇLERİMİZİN BAŞARILI OLMALARI ADINA YANINDAYIZ” GENÇLERİN HER ZAMAN YANLARINDA OLDUĞUNU İFADE EDEN CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI, “KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI’NA GİRECEK ADAYLARIMIZ İÇİN ÜCRETSİZ GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLİYORUZ. DÜZENLEDİĞİMİZ KPSS GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMIMIZDA GENÇLERİMİZ SINAV ÖNCESİ BİLGİLERİNİ TAZELEYECEK VE SON ÇALIŞMALARINI TAMAMLAMIŞ OLACAKLAR. GELECEĞİMİZİN MİMARI GENÇLERİMİZİN BAŞARILI OLMALARI ADINA HER AN YANINDAYIZ” DEDİ. SEZAİ KARAKOÇ CANİK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE 10 – 14 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK OLAN ÖN LİSANS VE LİSANS KPSS GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMINDA ÖĞRENCİLERE GENEL KÜLTÜR, GENEL YETENEK VE EĞİTİM BİLİMLERİ ALANLARINDA EĞİTİM VERİLECEK. (FAU

Canikten ücretsiz KPSS eğitimi

Canik Belediyesi, gerçekleştirdiği iş birliği ile Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan öğrencilere yönelik ücretsiz KPSS genel tekrar eğitim programı düzenleyecek.“Gençlerimizin başarılı olmaları adına yanındayız”


Gençlerin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girecek adaylarımız için ücretsiz genel tekrar eğitim programı düzenliyoruz. Düzenlediğimiz KPSS genel tekrar eğitim programımızda gençlerimiz sınav öncesi bilgilerini tazeleyecek ve son çalışmalarını tamamlamış olacaklar. Geleceğimizin mimarı gençlerimizin başarılı olmaları adına her an yanındayız” dedi.


Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde 10-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan ön lisans ve lisans KPSS genel tekrar eğitim programında öğrencilere genel kültür, genel yetenek ve eğitim bilimleri alanlarında eğitim verilecek.