Teknosa, müşteri memnuniyetinde lider marka oldu

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Türkiye Prestij Akademisi’nin açıkladığı Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde, “Elektronik ve...

Teknosa, müşteri memnuniyetinde lider marka oldu

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Türkiye Prestij Akademisi’nin açıkladığı Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde, “Elektronik ve Perakende” kategorisinde birinci oldu.

Benzersiz müşteri tecrübesi için tüm kanallarında pek çok yeniliğe ve prensip imza atan Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bu alandaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Prestij Akademisi’nin Bursa Teknik Üniversitesi raportörlüğü ve Beykoz Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirdiği Müşteri Memnuniyeti Endeksi sonuçlarında Teknosa da yerini aldı. Teknosa, farklı bölümlerden 66 markanın müşteri memnuniyetine nazaran sıralandığı endekste, “Elektronik ve Perakende” kategorisinde birinci olma muvaffakiyetini gösterdi.

Türkiye’nin 64 vilayetinde 200’e yakın satış noktasında teknolojiseverlerle buluşan Teknosa, en âlâ müşteri tecrübesini sağlamak için yeniliklerini sürdürecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı