Sıcak Gelişme: Bu 8 Altcoin Yeni Ortaklıklar Yaptı!

Haftanın öne çıkan altcoin iştirak haberlerinin büyük bir kısmı Web3 alalına yönelikti. Kıymetli bir gelişmede,...

Sıcak Gelişme: Bu 8 Altcoin Yeni Ortaklıklar Yaptı!

Haftanın öne çıkan altcoin iştirak haberlerinin büyük bir kısmı Web3 alalına yönelikti. Kıymetli bir gelişmede, Çin nörobilim şirketi olan NeuraMatrix, Matrix AI Network ile işbirliğini duyurdu.

İşte altcoin piyasasından en sıcak paydaşlık haberleri

AmazeWallet ve 1inch Network ortaklığı

Akıllı cüzdan platformu AmazeWallet, 1inch Network ile işbirliğini duyurdu. İştirak, AmazeWallet kullanıcılarının tüm gereksinimlerini tek bir platformda karşılayan Web3 tahlili oluşturma gayesinde birinci adımdı.

Kullanıcılar, 1inch Network’ün API’sinin AmazeWallet’e entegrasyonu sayesinde altcoin fiyatlarına basitçe erişebilecekler. AmazeWallet, 1inch Network’ün çeşitli merkezi olmayan borsalardan (DEX) likidite toplama konusundaki uzmanlığından yararlanarak, kullanıcılarına daha geniş seçenekler ve daha fazla esneklik sunarak ticaret tecrübesini güzelleştirmeyi amaçlıyor.

https://twitter.com/AmazeWallet/status/1664195357444648962

TrustBit ve REI Network ortaklığı

Kripto borsası TrustBit, EVM uyumlu bir Blockchain olan REI Network ile işbirliğini duyurdu. Teşebbüs, Blockchain inovasyonunu geliştirmeye odaklanıyor. REI, Ethereum ağına dayalı uygun bilinen bir parachain’dir. Platform, geliştirici dostu, uygun maliyetli ve yüksek performanslı bir Blockchain gündemi sunmayı amaçlıyor.

Her iki şirket ortasındaki işbirliği, gayeleriyle kapsamlı bir biçimde uyumludur. TrustBit, daima işbirliği ile kullanıcı ve yatırımcılarını güçlendirme misyonunu gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Buna ek olarak platform, müşterilere özel enstrümanlar ve sınırsız imkanlar sunmaya da odaklanıyor.

https://twitter.com/TrustBIT_EX/status/1664211059773947904

Ankr ve Chiliz ortaklığı

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr, Socios.com’un ardındaki Blockchain teknolojisi öncüsü Chiliz ile işbirliğini duyurdu. Resmi blog gönderisinde Ankr, Web3 kullanım örneklerini güçlendirmek için Chiliz ile birlikte çalışacağını paylaştı.

Ek olarak Ankr, Chiliz Chain’e bir node operatörü olarak katılacağını duyurdu. Ayrıyeten, iki doğrulayıcı node çalıştıracak ve ikincisi yedek aday olarak hizmet verecek.

https://twitter.com/ankr/status/1664246483011477505

Quick Intel ve DEXTools ortaklığı

Kripto güvenlik şirketi olan Quick Intel, kripto para data sitesi DEXTools (dextools.io) ile işbirliğini duyurdu. İkili, herkes için daha inançlı ve daha şeffaf bir ortam sağlayacaklarını söylüyor. Bu işbirliği ayrıyeten kullanıcıların şunları yapmasını da sağlayacak:

  • 22 farklı Blockchain’de token kontratlarını uygun bir biçimde denetleme.
  • İyi bilgilendirilmiş yatırım kararları.
  • Honeypots, rug pulls, vb. üzere berbat hedefli dolandırıcılıklardan kaçınarak kriptoda inanç.
  • Kripto süreçlerinde itimat.

https://twitter.com/quicki_erc/status/1664364832718553095

BitMart ve MetaEra ortaklığı

Bir öteki borsa iştirakinde BitMart, Asya merkezli Web3 içerik ekosistemi olan MetaEra ile işbirliğini duyurdu. Paydaşlık bilhassa, Asya’da ve dünya çapında kripto para ünitelerine yönelik daha fazla farkındalık, anlayış ve erişilebilirliği teşvik etmek için tasarlanmış bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı aktiflik düzenleyerek Blockchain sanayisinde ihtilal yaratmayı hedefliyor.

Stratejik işbirliği ayrıyeten, dünya çapındaki kripto yatırımcıları ve meraklıları için eşsiz eğitim kaynakları, etkileşimli tecrübeler ve ilgi alımlı çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler sağlamak için her iki kuruluşun güçlü istikametlerinden ve uzmanlığından yararlanacak.

https://twitter.com/MetaEra_Media/status/1664284415814680580

Ortaklık aracılığıyla BitMart ve MetaEra, seminerler, AMA’lar, hackathonlar vb. etkinlikler düzenlemeyi planlıyor. Bu etkinlikler bilhassa, Blockchain meraklıları, öğrenciler, geliştiriciler, teşebbüsçüler ve kurumsal yatırımcılar dahil olmak üzere çeşitli geçmişlerden bireylere hitap edecek. Ayrıyeten, onların kripto para üniteleri, Blockchain teknolojisi ve Web3 hakkındaki anlayışlarını derinleştirmelerine imkan tanıyacak.

Matrix AI Network ve NeuraMatrix ortaklığı

Yapay zeka alanından sıcak bir gelişmede Çin nörobilim şirketi olan NeuraMatrix, merkezi olmayan AI iktisadında bir yenilikçi olan Matrix AI Network ile işbirliğini duyurdu. İştirak, Matrix AI Network’ün yapay zeka odaklı Blockchain’i ve NeuraMatrix’in son teknoloji BCI teknolojisinin eşsiz kombinasyonundan yararlanarak Web3 ve metaverse alemlerinde ihtilal yaratmayı amaçlıyor.

https://twitter.com/MatrixAINetwork/status/1664500012619821057

Tether ve Yellow Card ortaklığı

Tether, Afrikalı gençler ortasında kripto eğitimini ve benimsenmesini sağlamak için Yellow Card ile paydaşlık kurdu. Faaliyetler ortasında bilhassa üniversitelerde finansal okuryazarlık cinsleri ve Yellow Card marka elçilerinin ülkelerin büyük kentlerindeki bireylere ulaşmasını içeren bir propaganda kampanyası yer alıyor.

İki aylık bir işbirliği sırasında maksat, Nijerya, Kenya ve Gana’daki öğrenciler ve genç profesyoneller ortasında farkındalığı artırmak, eğitmek ve ayrıyeten, Tether’in stablecoin’i USDT’nin benimsenmesini teşvik etmek.

https://twitter.com/yellowcard_app/status/1663117230966558721

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Coinbase’in kurumsal müşterileri için başlattığı yeni BTC ve ETH mukaveleleri hakkında detaylara bu yazıdan göz atabilirsiniz.