VakıfBank, Birikimli Kur Korumalı Mevduat ile 40 bin müşteriye ulaştı

VakıfBank, bankacılık bölümünde birinci olan ‘Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat’ eseriyle 40 bin müşteriye ulaştı. Birikimlerini...

VakıfBank, Birikimli Kur Korumalı Mevduat ile 40 bin müşteriye ulaştı

VakıfBank, bankacılık bölümünde birinci olan ‘Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat’ eseriyle 40 bin müşteriye ulaştı. Birikimlerini Kur Muhafazalı TL Mevduat Hesabı’nda değerlendirenler, vade sonunda otomatik bakiye transferi ile vakitten tasarruf sağlıyor.

VakıfBank, Türk Lirası birikimlerini Kur Muhafazalı TL Mevduat Hesabı’nda pahalandıran müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat eserini Eylül ayında hizmete sunarak dalda bir unsur imza atmıştı. Yalnızca bir ay içinde 40 bin müşteri Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat Hesabının ayrıcalıklarıyla tanıştı. Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat eserinden yararlananlar, günlük tasarruflarını avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirirken, Kur Muhafazalı TL Mevduat Hesabı’nın vade sonu tarihinde günlük biriken meblağın otomatik olarak Kur Muhafazalı TL Mevduat Hesabına aktarılması sayesinde hem vakitten tasarruf sağlıyor hem de birikimlerini kur dalgalanmalarına karşı koruyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Turan, eserin çok kısa bir müddette 40 bin müşteriye ulaştığına dikkat çekerek, “VakıfBank olarak müşterilerimizin muhtaçlığı olan eserleri süratle devreye alma noktasında dalımıza öncülük ediyoruz. Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat eserimizin yalnızca birinci ay içinde bu kadar ilgi görmesi de çalışmalarımızın ne kadar yerinde olduğunun bir göstergesi” dedi. Turan, VakıfBank olarak müşterileri beklentilerine uygun ve dalına taraf verecek eserler üzerinde çalıştıklarının da altını çizdi.

Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat nasıl açılır?

Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat, VakıfBank şubelerinden, internet bankacılığından ve VakıfBank Taşınabilir üzerinden bir alt limit olmadan açılabiliyor. Bu günlük vadeli hesap, kesinlikle bir kur muhafazalı hesap ile ilişkilendiriliyor ve mevcut yahut yeni açılacak bir Kur Muhafazalı TL Mevduat Hesabı’na bağlanabiliyor. Birikimli Kur Muhafazalı Mevduat’ta, alt limit olmaksızın para yatırma ve çekme süreci yapılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı