Ölmeden önceki gün evinin penceresinden gökyüzüne bakan kadın, gördüğü manzara karşısında hıçkıra hıçkıra ağladı

İngiltere’nin Leicestershire kentinde ikamet eden Nan Gwendoline isimli bayan, bir müddetten bu yana göğüs kanseriyle...

Ölmeden önceki gün evinin penceresinden gökyüzüne bakan kadın, gördüğü manzara karşısında hıçkıra hıçkıra ağladı

İngiltere’nin Leicestershire kentinde ikamet eden Nan Gwendoline isimli bayan, bir müddetten bu yana göğüs kanseriyle çaba ediyordu. Daima kemoterapiye giden bayan, sıhhati için de konutunu sık sık temizlemek zorunda kalıyordu.

KONUTUNU TEMİZLERKEN GÖKYÜZÜNE BAKTI

Yeniden bir gün meskenini temizlemeye başlayan Gwendoline, yorulmasının akabinde başını pencereden gökyüzüne yanlışsız kaldırdı ve karşısındaki görünüme inanamadı. Zira Gwendoline’nin karşısında ölen büyükannesinin silüeti duruyordu.

“BENİ GÖKYÜZÜNDEN İZLİYORLAR”

İngiliz gazeteci Natalie Doig ise bu olayı duyduktan sonra Gwendoline’nun ailesiyle görüşmeye gitti. Yaşlı bayanın, fotoğrafı çabucak yakınlarıyla paylaştığı ve “Ailem beni gökyüzünden izliyor, beni çağırıyorlar” dediği tez edildi.

SONRAKİ GÜN HAYATINI KAYBETTİ

Daha da ilginci ise yaşlı bayanın çabucak sonraki gün hayatını kaybetmesiydi. Hastalığının artık düzgünce ilerlemesi ve tedaviye cevap vermemesi nedeniyle durumu berbatlaşan Gwendoline, geçtiğimiz yıl 87 yaşındayken hayatını yitirdi. Ondan geriye ise çektiği bu fotoğraf kaldı: