Kritik Bitcoin Seviyelerini Bilen Analist: Bu Coin Fırlayabilir!

Bitcoin ve kripto para dünyasında kimi coinlerin farklı bir yeri var. Buna nazaran boğa devirlerinde...

Kritik Bitcoin Seviyelerini Bilen Analist: Bu Coin Fırlayabilir!

Bitcoin ve kripto para dünyasında kimi coinlerin farklı bir yeri var. Buna nazaran boğa devirlerinde pek de bir artma hareketine girmediler. Sonuçta yatırımcıları için olumsuz durumlar ortaya koydular. Ripple’ı XRP’si de bunlardan bir tanesi. Artık SEC ile dava sona hakikat yaklaşıyor. Pekala, XRP nereye hakikat yol alacak.

Bitcoin değil XRP ralliye hazır mı?

Popüler bir kripto analisti, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davaya ait karar yaklaşırken XRP’nin üç haneli bir ralli için hazır olduğuna inanıyor. Takma bir isim kullanan DonAlt, TechnicalRoundup YouTube kanalının 50.900 abonesine seslendi. Buna nazaran XRP’nin mevcut düzeylerden %100’ün üzerinde bir potansiyel artışa sahip olduğunu vurguluyor. DonAlt, Kasım 2022’de girdiği durumlardan kâr elde ettikten sonra XRP alımlarına tekrar başladığını vurguluyor. Buna nazaran XRP, Bitcoin BTC’den daha âlâ performans gösterecek.

kritik bitcoin seviyelerini bilen analist bu coin firlayabilir 0 CcawXYLF

DonAlt 0,475 dolar düzeyinden XRP aldığını tabir ediyor. Ona nazaran XRP anlatısı tekrar gündeme gelecek. Zira SEC davasına az kaldı. DonAlt’a nazaran kaldıraçlı süreç yapıyorsanız fiyat üst istikametli olacak. Buradaki dezavantajın ihtimalini de veriyor. Ona nazaran %10-15 üzere bir risk var. Davanın sonucu ne olursa olsun DonAlt çok az olumlu bir haberin bile XRP’ye yarayacağını tabir ediyor. Hatta bu noktada daha da ileri giden DonAlt yargıca bile vurgu yapıyor. Yargıcın ufak bir kaş çatmasının temelde XRP için büyük bir pump oluşturacağını söz ediyor. Bu nedenle Donalt’a nazaran risk ödül oranı sahiden de Bitcoin BTC’den çok daha büyük olacak.

Risksiz ticaret

DonAlt Bitcoin için olduğu üzere XRP için de risksiz ticaretin olmadığını lisana getiriyor. Bu nedenle yatırımcıların dikkatli olmasının yararı var. Zira DonAlt’a nazaran bir sürü para kaybetmenin kolay yolu bu. Ayrıyeten DonAlt’a nazaran, piyasaya nazaran altıncı en büyük kripto varlığı 0,46 doların altına düşerse XRP için yükseliş tezi geçersiz olacak. XRP yazı yazıldığı sırada 0,506 dolardan süreç görüyor.

kritik bitcoin seviyelerini bilen analist bu coin firlayabilir 1 caCEF7dT

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere XRP yatırımcıları uzun süren sessizlikle birlikte hareket ediyor. Bilhassa 2020-2021 boğa döneminde XRP’nin bu koşuya eşlik etmediğini vurgulayalım. Buna nazaran XRP yatırımcıları Bitcoin için kelam konusu olan yükselişi XRP için de bekliyorlar. Bu noktada adeta sabır taşı gibiler. Sonuçta bir SEC davası sonucunda de olumlu fiyat yansımaları olmaz ise bu durum yatırımcıların zahmetten çıkması sonucunu doğurabilir.