Olgun gençler el emeği eserlerini sergiledi

Nilüfer Belediyesi Beşevler Olgun Gençlik Merkezi’nde eğitim alan yaklaşık 200 kursiyerin el emeği yapıtları yıl...

Olgun gençler el emeği eserlerini sergiledi

Nilüfer Belediyesi Beşevler Olgun Gençlik Merkezi’nde eğitim alan yaklaşık 200 kursiyerin el emeği yapıtları yıl sonu standında izlenime  sunuldu.

Nilüfer Belediyesi Beşevler Olgun Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen kurslara katılan kursiyerler, yıl boyunca yaptıkları çalışmaları düzenlenen stantta gözler önüne serdi. Mefruşat, kağıt rölyef, ahşap boyama, giysi ve örgü atölyelerinde geçen Kasım ayından bu yana eğitim alan yaklaşık 200 kursiyer, aldıkları eğitim çerçevesinde çalışmalar yaptı. Kursiyerlerin ortaya çıkardığı birbirinden hoş el emeği yapıtları, yıl sonu standında izlenime sunuldu.  

Serginin yanı sıra, Beşevler Olgun Gençlik Merkezi’nde tango ve halk dansları eğitim alan kursiyerler de düzenledikleri şov ile  etkinliğe renk kattı.

Olgun gençlerin yıl sonu standı ve gösterisine katılan Nilüfer Belediye Lider Yardımcıları Dr. Sibel Özer ve Remzi Çınar, kursiyerleri tek tek kutladı.  Kursiyerler de kendilerine sağlanan imkanlardan ötürü Nilüfer Belediye Lider Turgay Erdem’e teşekkür ederek, eğitimlere katılmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı