Kalp krizi geçirip ölen işçinin üstüne battaniye atıp çalışmaya devam ettiler

Antalya’da Nusurettin Akçay, kullandığı beton mikseriyle Ülker Sokak’a geldiğinde direksiyon başında kalp krizi geçirdi. Denetimden...

Kalp krizi geçirip ölen işçinin üstüne battaniye atıp çalışmaya devam ettiler

Antalya’da Nusurettin Akçay, kullandığı beton mikseriyle Ülker Sokak’a geldiğinde direksiyon başında kalp krizi geçirdi. Denetimden çıkan beton mikseri, park halindeki araçlara çarptıktan sonra durabildi.

HAYATINI KAYBETTİ

Akçay’ın çarptığı araçlardan birinin sahibi İsa Kılıç, kazayı 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. Kılıç, sıhhat takımları gelene kadar Akçay’a birinci yardım müdahalesinde bulundu. Kısa müddette gelen gruplar, Akçay’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Akçay’ın cansız vücudu kamyonun yanındayken mikserdeki beton harcı öbür bir araca aktarıldı.

GİTTİĞİMİZDE KALP KRİZİ GEÇİRİYORDU

Mikserin çarptığı araç sahibi İsa Kılıç, “İş yerimde çalışıyordum. Aracım da park halindeydi. Arkadaşım aradı ve aracımın yanına gelmemi söyledi. 2 araca çarpmış, benim arabayı da müdafaa demiri takılınca durduğu yere kadar sürüklemiş. Biz direkt sürücünün yanına gittik. Gittiğimizde kalp krizi geçiriyordu. 112’deki hekim düz bir yere yatırmamızı söyledi. Yatırdık lakin esasen nabzı atmıyordu” dedi. Yapılan incelemenin akabinde Nusurettin Akçay’ın cenazesi, Antalya İsimli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki