Arka Sokaklar 632. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 631. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları! Yeni bölüm fragmanı

Kanal D’nin beğenilen dizisi Art Sokaklar canlı izle! Art Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi....

Arka Sokaklar 632. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 631. yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar konusu ve oyuncuları! Yeni bölüm fragmanı

Kanal D’nin beğenilen dizisi Art Sokaklar canlı izle! Art Sokaklar konusu ve oyuncuları çok beğenildi. Art Sokaklar 632. kısım fragmanı yayımlandı mı? Art Sokaklar yeni kısımda neler olacak? Art Sokaklar konusu ne? Art Sokaklar oyuncu takımında kimler var?

ARKA SOKAKLAR YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 631. Kısım 2. Fragmanı yayında! Pınar’ın hayatı tehlikede!

Cemal ailesiyle ilgili bilgileri öğrendikten sonra şok olmuştur. Ablasıyla tanışmaya masraf lakin çok öfkelidir. Öte yandan çaylak Alper, grubu vakit zaman sıkıntı durumlara sokar. Engin ise, evliliğinde yaşanan bir yanlış anlaşılma ile uğraşmaktadır. Pınar da kendisini güç bir durumun içinde bulur.

ARKA SOKAKLAR YENİ KISIM CANLI İZLE…

ARKA SOKAKLAR 632. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka Sokaklar 632. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni fragmanın bugün yayınlanacak olan kısımdan sonra yayınlanması bekleniyor.

ARKA SOKAKLAR 631. KISIM FRAGMANI İZLE…

ARKA SOKAKLAR SON KISIMDA NELER OLDU?

3 Haziran 2022 Cuma günü yayınlanan Art Sokaklar’ın 630. Kısmında mahpustan kaçan silah kaçakçısı Şahin, ortalığı yangın yerine döndürüyor!

Ayfer’i rehin alan Şahin alt edilir. Şahin hapishaneye gönderilirken Ayfer ise rehabilitasyon merkezine yatırılır. Şimdi intikam almaktan vazgeçmeyen Şahin’in bir planı daha vardır.

Üç genç bir market soygununa karışır. Soygundan kazandıkları paranın tesiriyle memnunluktan uçan gençlerin şimdi bilmedikleri bir şey vardır. Soydukları market mafya babası Aybars’a aittir. Grubumuz soyguncuları ararken mafya babası Aybars ve adamları da boş durmayacaktır.

Fadik isimli sokakta mendil satan küçük bir kız kaza geçirir. Kızı hastaneye götüren Ezgi ve Cemal Fadik’in annesi Esma ile tanışır. Esma Cemal’e tuhaf davranmaktadır. Cemal, Esma’nın bu davranışının sebebini anlayamaz.

Arka Sokaklar aksiyon dolu yeni kısımlarıyla cuma akşamları saat 20.00’da Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR SON KISIM İZLE…

ARKA SOKAKLAR NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Arka Sokaklar bu akşam 10 Haziran Cuma günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de başlayacaktır.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Cihan (Suat),Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Gaye Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Aydın (Fatih), Garip Kont