İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” Düzenliyor

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Geleneksel Taçlanan Muvaffakiyetler Gala Töreni” 08.06.2023 de saat...

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” Düzenliyor

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Geleneksel Taçlanan Muvaffakiyetler Gala Töreni” 08.06.2023 de saat 11:00 de İzmir Valiliği İzmir İktisat Kongresi Binasının Salonunda gerçekleştirilecek. Programda; edebiyattan kültür ve sanata, spordan bilimsel çalışmalara alanlarında muvaffakiyet elde eden, memleketler arası derece yapan öğrenciler için sertifika merasimi düzenlenecek.

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, araştıran, hayal eden, sorgulayan ve tahlil üreten sorumluluk sahibi öğrencilerin potansiyellerini, his niyet ve güçlerini; bilimle, sanatla, sporla söz edebilmelerinin çok değerli olduğunu söyledi. Yentür;  İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen “Geleneksel Taçlanan Muvaffakiyetler Gala Töreni” ile öğrencileri ilgi ve istidatları doğrultusunda yönlendirmek ve cesaretlendirmek istediklerinin altını çizdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı