Eyyübiye Yeni Rekor İçin Hazır

28 Mayıs 2023 Pazar günü ikinci turu yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek çalışmalarına devam eden Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa’nın tarihi çarşılarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Eyyübiye Yeni Rekor İçin Hazır
14 Mayıs’ta yapılan genel seçimlerde, Şanlıurfa merkez ilçeler arasında AK Parti’ye yüzde 77 oy vererek rekor kıran Eyyübiye ilçesinde seçmenle bir araya gelen Milletvekili Önen, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de daha güçlü bir desteğin verilmesini istedi.
Haşimiye meydanı esnafını ziyaret eden Önen, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatıp seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde desteğin artarak devam etmesini vatandaşlardan talep etti. Milletvekili Önen ve beraberindekiler vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılandı.
Milletvekili Önen’e ziyaretlerinde eşlik eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Eyyübiye seçmeni, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın samimiyetine, onunla birlikte yol yürüyen kadroların gayretine inanıyor, güveniyor. Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi, Eyyübiye yeni rekor için hazır çok şükür” şeklide konuştu