Caner Topçu, Dönence dizisi için sörf dersleri aldı

bir Caner Topçu, Kanal D’nin yeni dizisi ‘Dönence’ için yelken dersleri aldı… Oyuncu, “Sörf, hayattaki...

Caner Topçu, Dönence dizisi için sörf dersleri aldı
bir

Caner Topçu, Kanal D’nin yeni dizisi ‘Dönence’ için yelken dersleri aldı… Oyuncu, “Sörf, hayattaki yeni tutkum oldu” diyor.

Kanal D’nin yaz aylarında izleyiciyle buluşacak yeni dizisi Dönence’nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İzmir Fossa’nın tarihini ve eşsiz bakir doğasını gözler önüne seren, ekranda görsel bir şölen yaratacak olan Dönence’nin Özgür, Caner Topçu rolü için yelken dersleri aldı.

Hayatında ilk kez yelken eğitimi aldığını söyleyen oyuncu, “Teorik olarak eğitiminin çok zor olduğunu düşünüyorum. Suya ilk girdiğinde rüzgar çok şiddetli olduğu ve kontrol edemediği için denize düştü. düştüm tekrar yelkene çıktım biraz mantık yürüterek rüzgarı ve tekneyi kontrol edebildim sert rüzgarlarda karar verme yeteneğimi geliştirdim okyanusun ortasında tek başıma savaşacağım için ekstra heyecanlandım … Hayatıma yeni bir ilgi duydum.

Cannes ödüllü dizi…

Ödüllü Cannes TV dizisi “The Extraordinary”den uyarlanmıştır… Eskiden “The Extraordinary” adıyla bilinen İsrail formatlı drama dizisi, farkındalık yaratan senaryosuyla Fransa’nın 2022 MIPCOM Cannes Çeşitlilik Televizyon Ödülü’nü kazandı.

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Dönence’nin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu yaparken, senaryosunu Nuray Uslu yazıyordu.

Didem İnselel, Emre Kınay, Ülkü Hilal Çiftçi, Ogün Kaptanoğlu, Can Kızıltuğ, Alara Bozbey, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz er Topçu ve Sümeyye Aydoğan başrolde. ve Edanur Gülbudak.

Dokunaklı hikayesiyle merakla beklenen Dönence çok yakında Kanal D’de yayınlanacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir