Vitor Pereira ile kavga eden dünya yıldızı Fenerbahçe’ye geliyor! Jorge Jesus’un prensi olacak

Fenerbahçe, uzun müddettir beklediği teknik yöneticisi Jorge Jesus’a kavuştu. Dünyaca ünlü teknik adam ile görüşmelere...

Vitor Pereira ile kavga eden dünya yıldızı Fenerbahçe’ye geliyor! Jorge Jesus’un prensi olacak

Fenerbahçe, uzun müddettir beklediği teknik yöneticisi Jorge Jesus’a kavuştu. Dünyaca ünlü teknik adam ile görüşmelere başlandığı KAP’a bildirildi. Teknik yöneticinin nihaileşmesi ile birlikte sarı lacivertli kulüpte rota transfere çevrildi.

FENERBAHÇE SAMBACIYI İSTİYOR

Fenerbahçe, bir periyot İngiltere Premier Lig’de Arsenal ve Chelsea formalarını giymişolan şimdilerde ise Corinthians’ta uzunluk gösteren Willian için harekete geçti.

VİTOR PEREIRA İLE ANLAŞAMADI

Brezilya basınında yer alan habere nazaran; Corinthians teknik yöneticisi eski Fenerbahçeli Vitor Pereira ile anlaşamayan 33 yaşındaki kanat oyuncusu Willian kadrodan ayrılmak istiyor. Fenerbahçe’nin süreci yakından takip ettiği ve mümkün bir ayrılık durumunda resmi adımlar atacağı tabir edildi.

35 MİLYON EUROYA TRANSFER EDİLMİŞTİ

Willian 2013 yılında 35 milyon Euro karşılığında Shakhtar’dan Anzhi’ye transfer olarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. 8 ay sonra birebir fiyat karşılığında bu defa Londra temsilcisi Chelsea’ye transfer olan Brezilyalı futbolcu, 2020’de ise bedelsiz olarakbir öbür Londra kulübü Arsenal’in yolunu tuttu. Kontratının sona ermesinin akabinde geçtiğimiz yıl Corinthians’a transfer olan Willian ülkesinde aradığını bulamadı.