Asmalı Konak’ta Seymen Ağa’nın ilk aşkıydı! Dicle’nin son halini gören inanamıyor…

2002-2003 yılları ortasında ATV ekranlarında yayınlanan Asmalı Konak dizisi, 2 dönem olarak ekrana geldi ve 54....

Asmalı Konak’ta Seymen Ağa’nın ilk aşkıydı! Dicle’nin son halini gören inanamıyor…

2002-2003 yılları ortasında ATV ekranlarında yayınlanan Asmalı Konak dizisi, 2 dönem olarak ekrana geldi ve 54. kısmıyla ekranlara veda etti.

Efsane bir proje olan dizinin başrollerinde; Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay ve Selda Alkor üzere birbirinden ünlü isimler yer aldı.

Dizinin senaristliğini Mahinur Ergun ile Meral Okay yaparken, direktör koltuğunda ise Çağan Irmak oturdu.

Başrolleri dışında da yetenekli oyuncuları buluşturan ve konusu ile ilgi çeken dizide İpek Tuzcuoğlu, Dicle karakterine hayat verdi.

Asmalı Konak dizisince canlandırdığı ‘Dicle’ karakteriyle büyük üne kavuşan başarılı oyuncu, yıllar içinde sayısız projelerde yer aldı.

O periyot hoşluğu ve dizideki karakteri ile gözlerin üzerine döndüğü Tuzcuoğlu, yıllar sonraki hali ile sevenlerini şaşırtıyor.

Hala daha genç ve hoş olduğu görülen İpek Tuzcuoğlu, hayranlarına toplumsal medya üzerinden sesleniyor.

İPEK TUZCUOĞLU’NUN SON HALİ

Kapadokya’da geçen bir aşk kıssasını mevzu alan Asmalı Konak, günümüzde de tekrarlarıyla izleniyor.

Youtube ve televizyon kanallarından tekrarları yayınlanan dizide İpek Tuzcuoğlu, Dicle karakterine hayat verdi. Dicle’nin gizemli havasını yansıtan oyuncu, o devir hoşluğu ile ana karakteri geride bıraktı.

11 Kasım 1971 İzmir doğumlu olan Tuzcuoğlu, Asmalı Konak dizisinden sonra ekranlardan hiç kopmadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nı bitiren hoş oyuncu, yıllar sonraki haliyle gündem oldu.

Değiştiği gözlenen lakin hoşluğunu kaybetmeyen Tuzcuoğlu, son olarak Tövbeler Olsun dizisi ile seyirci karşısına çıkmıştı.

Sırasıyla; Ab-ı Hayat, Aşk Bir Davaya Misal, İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme, Lezzetli Sohbetler, Sağlıklı Mutfak programları yapan İpek Tuzcuoğlu’nun son haline toplumsal medya üzerinden yorum ve beğeni geldi.