Anker ile Tüm Apple Cihazlar İçin Tek Cihazla Daha Hızlı Şarjla Tanışın!

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker’in sunduğu yeni jenerasyon şarj aygıtları  akıllı telefonunuzu, tablet, laptop,...

Anker ile Tüm Apple Cihazlar İçin Tek Cihazla Daha Hızlı Şarjla Tanışın!

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker’in sunduğu yeni jenerasyon şarj aygıtları  akıllı telefonunuzu, tablet, laptop,  MacBook ya da AirPods’unuzu daha süratli ve inançlı bir formda şarj edebilmenizi sağlıyor. 

Her muhtaçlığa yönelik teknolojik eserleri kullanıcıların beğenisine sunan Anker, kompakt boyutları ve üstün özelliklere sahip şarj aygıtlarıyla fark yaratıyor. Bu aygıtların en yenilerden biri olan ve PowerIQ 3.0 teknolojisine sahip Anker 511 Nano 3, 30W Şarj Cihazı, Apple Watch, iPhone serisi, iPad, MacBook Air üzere tüm Apple ve öbür aygıtları şarj etmek için kullanılabiliyor. 5W gücündeki standart iPhone şarj aygıtlarından 3 kat daha süratli şarj imkanı sunan aygıt, iPhone’u sadece 30 dakikada %50’ye kadar şarj edebiliyor. Fişi katlanabilir ve Apple yepyeni 20W şarj aygıtından %30 daha küçük olan Anker 511 Nano III 30W Şarj Aygıtı, Samsung’un Süratli Şarj teknolojisiyle uyumlu Programlanabilir Güç Kaynağını’da (PPS) destekliyor. Ayrıyeten aygıt ısısını etkin bir biçimde takip eden Dinamik Sıcaklık Sensörü (ActiveShield) ile birlikte, güç çıkışını bağlı aygıtı koruyacak halde ayarlayan Güç Ayarlayıcı Çip de içeriyor.

Anker 737 GaNPrime 120W Şarj Aygıtı, akıllı güç dağıtımı algoritması sayesinde şarja takılan aygıtların voltaj çıkışını otomatik olarak algılayarak ayarlıyor. Bu sayede aygıtlar çok daha süratli müddette şarj olabiliyor. 16 inç Macbook Pro’nuzu sırf 1,5 saatte şarj edebilen aygıt, iPhone 14’ü ise yepyeni 5W şarj aygıtından 3 kata kadar daha süratli şarj ediyor. Apple, Samsung, HP üzere birçok markanın aygıtlarıyla uyumlu şarj aygıtı, 2 adet USB-C ve bir adet USB-A toplam 3 temas noktasıyla dizüstü bilgisayarınızı, iPhone ve Apple Watch akıllı saatinizi birebir anda şarj edebilmenize imkan sunuyor. Yepyeni Macbook Pro şarj aygıtından (96 W) %39 daha küçük ve AirPods Pro kılıfı kadar kompakt boyuttaki aygıt, bu sayede her yere kolay kolay taşınabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı