Dikkat çekici tasarımıyla fark yaratan Nothing Phone (1) Türkiye’ye Geliyor

Transparan art kapak tasarımı ve LED ışıklarıyla farklı tasarımı güçlü özellikler buluşturan Nothing Phone (1),...

Dikkat çekici tasarımıyla fark yaratan Nothing Phone (1) Türkiye’ye Geliyor

Transparan art kapak tasarımı ve LED ışıklarıyla farklı tasarımı güçlü özellikler buluşturan Nothing Phone (1), Evofone teminatıyla çok yakında Türkiye’ye geliyor.

Londra merkezli küresel teknoloji markası Nothing’in tüm dünyada dizaynıyla dikkat çeken akıllı telefon modeli Nothing Phone (1), Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Evofone’un resmi distribütörlüğü ile Türkiye’de satışa çıkacak olan Nothing Phone (1), teknik özellikleri ve performansının yanı sıra bilhassa şeffaf art kapak dizaynıyla akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirecek.

Bir makine üzere işlenen tasarım

Sade dizaynını kendine has dokunuşları ile şekillendiren Nothing Phone (1)’in simetrik ve alüminyum çerçeveleri telefona şıklık, hafiflik ve dayanıklılık katıyor. Glyph Arayüzü ile kendi çizgisini koruyan art tarafındaki eşsiz ışık desenleri sayesinde kimin aradığını, uygulama bildirimlerini, şarj durumunu ve daha fazlasını göstererek telefonla eğlenceli bir kullanım sunuyor.

1 milyar renge sahip olan 6.55” OLED ekran ile her renk tonunun güçlü bir halde gerçekçi gözükmesini sağlayan telefon, HDR10+ ile her sahneye nazaran ayarlanmış daha güçlü renkler ve daha derin kontrastlar sunacak. Karşı konulamaz derecede hassas etkileşimler için uyarlanabilir 120Hz yenileme suratı ve 240Hz dokunmatik örnekleme suratı ile akıcı bir ekran tecrübesi elde edeceksiniz.

Tüm uygulamalara hükmedin!
Android 13 tabanlı Nothing OS 1.5 arayüzüne sahip olan telefon şimdiye kadar en akıcı, en inançlı arayüz tecrübesini kullanıcılara sunduğu üzere üçüncü parti uygulamalara zahmetsiz entegrasyon ile eşsiz bir kullanım sağlıyor.

Çift kamera dizilimi ile kusursuz gerçekçiliği yakalamanın yanı sıra inanılmaz stabil görüntüler çekebileceğiniz telefonda sahne algılama üzere akıllı özellikler dışında 4 cm’ye kadar makro çekimler yapmak da mümkün olacak. 4K çözünürlük sayesinde kristal netliğinde ve 60 fps’te akıcı görüntüler çekebileceğiniz Nothing Phone (1) canlı HDR, gerçekçi vurgular ve gölgeler sunacak. 

Gücünü Snapdragon™ 778G+ yonga setinden alan Nothing Phone (1), 4500 mAh pil ile her şarjla 18 saat kullanım sunacak ve yalnızca 30 dakikada %50 güç oranında dolum ile kullanıcıların pili düşünmesine gerek kalmayacak.

Beyaz ve siyah modelleriyle 1 Haziran’da Türkiye’de satışa çıkacak olan Nothing Phone (1), birinci haftasında Vodafone mağazalarına özel olarak kullanıcılar ile buluşacak, akabinde 5 Haziran’da Evofone ve tüm online yetkili mağazalar üzerinden satışa sunulacak. Evofone, Nothing markasını Türkiye’ye getirmesini kutlamak maksadıyla Nothin Phone (1) alan herkese telefon kılıfı armağan ediyor. Ayrıyeten Nothing markasının sıradışı dizaynıyla dikkat çeken Ear (stick) kulaklık modeli ve Nothing markalı aksesuar eserleri de tekrar Evofone garantisiyle Türkiye’de satışa çıkacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı