SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU 2023? 2 Haziran Cuma Survivor eleme potasına kim gitti? Bireysel dokunulmazlık oyununda sürpriz! İşte Survivor 1. eleme adayı!

Survivor eleme adayı ve kimin dokunulmazlık oyununu kazandığı netlik kazandı. TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan...

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU 2023? 2 Haziran Cuma Survivor eleme potasına kim gitti?  Bireysel dokunulmazlık oyununda sürpriz! İşte Survivor 1. eleme adayı!
survivor eleme adayi kim oldu 2023 2 haziran cuma survivor eleme potasina kim gitti 8FeIRH63

Survivor eleme adayı ve kimin dokunulmazlık oyununu kazandığı netlik kazandı. TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan Survivor Türkiye’nin 2 Haziran tarihli son kısmında, kişisellik çabaları devam etti. Kıran kırana yarışın yaşandığı dün gece kişisellik yarışı birinci evvel sıralama belirleme akabinde da yarı final ve final etaplarından oluştu. Gecenin sonunda finale Nefise ve Özgür kalırken, beş olanın kazanacağı açıklandı. Atış alanında süratli davranın Özgür, bir kere daha kişisellik kolyesini kazandı. Özgür eleme potasına Cansu’yu gönderdi. Pekala, Survivor eleme adayları kimler? İşte, son kısımda yaşananlar.

survivor eleme adayi kim oldu 2023 2 haziran cuma survivor eleme potasina kim gitti JDZSEm6T

SURVİVOR’DA 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın 1. dokunulmazlık oyunu sonrası yarışmacılar kurulda eleme adayını seçmek için toplandı. Kıran kırana çabalara sahne olan Survivor’ın son kısmında dokunulmazlık oyununu bir kere daha Özgür kazandı. Bu dönem birçok sefer performans birincisi olan Özgür Acun Ilıcalı’dan da övgü aldı.

Kolyeyi kazanarak eleme adayı söyleme hakkı kazanan Özgür, “Bu altılı ile yolun sonuna yaklaştık, bütün arkadaşlarımı çok seviyorum. Kimseyle bugüne kadar bir sıkıntım olmadı. Artık bir isim söylemek zorundayız beş arkadaşımdan birini seçmek zorundayım. Söyleyeceğim arkadaşımla rastgele bir sorunum olmadı. Bugün söyleyeceğim arkadaşımın ismi Cansu” dedi.

survivor eleme adayi kim oldu 2023 2 haziran cuma survivor eleme potasina kim gitti zMwB9XeY

Eleme potasına giren Cansu ise, “Şaşırmadım bekliyordum esasen. Dokunulmazlığı alamadığım sürece potada olacağım biliyorum. Sayılı günümüz kaldı. O yüzden Burada kaldığım her anın keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Zira tahminen de bir daha bunu yaşayamayacağım. Kalmaya devam ettiğim mühlet boyunca elimden geleni yapacağım. Dörtlü finalde olmayı çok istiyorum. Umarım gerçek olur.” tabirlerini kullandı.

survivor eleme adayi kim oldu 2023 2 haziran cuma survivor eleme potasina kim gitti diOaRuyq

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son 6 yarışmacının kaldığı Survivor’da büyük final yaklaşırken dokunulmazlık uğraşı de kızıştı. Dokunulmazlığı kazanan ismin kendisini garanti altına alacağını oyunun mükafatı cips keyfi oldu.

survivor eleme adayi kim oldu 2023 2 haziran cuma survivor eleme potasina kim gitti mrXXKzKa

Zorlu oyunda Nefise ve Özgür finale kalırken, atış alanında Özgür rakibini yenerek sayıyı kazandı. Böylelikle Özgür, Survivor kişisel dokunulmazlık oyununu bir kere daha kazandı.